LUI Singles: Sergej

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

„Lásky jsem si zatím moc neužil, všechny moje vztahy byly dost krátké,“ říká Sergej, který prý nejlepší sex zažil, když všechno přišlo nečekaně. Kdyby měl na sobě něco změnit, docela rád by nabral svaly, v hlavě to už prý má srovnané dostatečně.

Zvíře, kterému je Sergej nejvíce podobný, je prý tvrdohlavý beran. Také nemá rád český zvyk na lidi jen tak zbůhdarma zírat. Pokud vás Sergej zaujal a chtěli byste se o něm dozvědět víc, pusťte si další video z našeho projektu LUI Singles. Ten vám přináší Volkswagen T-Roc, vůz pro moderního muže.

Pokud máš o seznámení se Sergejem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Sergej odpoví všem.

Středoškolský student pod dohledem kamarádů nespal víc jak 11 dní. Kdy přijdou halucinace a co čekat po 72 nebo 96 hodinách bdění?6. 12. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopny představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

 

Zdroj: JS; Oliver Cuadra