LUI Singles: Gleb

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Autor: Jakub Starý / Zdroj: JS; Oliver Cuadra / 1. 4. 2019

S usměvavým devatenáctiletým Glebem je prý vždycky legrace. Partner by ke mně měl být vždycky upřímný a pravdomluvný, nemám taky rád lidi, kteří se na svět tváří za všech okolností zle,“ říká. A s partnerem či partnerkou by si také měli navzájem vonět, vůně má Gleb rád.

Jestli vás zajímá, co tenhle sympaťák a originál každým coulem od seznámení očekává a jaké jsou jeho sny, pusťte si další video z našeho projektu LUI Singles, který vám přináší Volkswagen T-Roc, vůz pro moderního muže.

Pokud máš o seznámení s Glebem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Gleb odpoví všem.

24. 4. 2019"Svou precizností nás inspiroval Hieronymus Bosch," říká designérka značky Blažek Jana Kuťková

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopny představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.