LUI Singles: Gleb

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

S usměvavým devatenáctiletým Glebem je prý vždycky legrace. Partner by ke mně měl být vždycky upřímný a pravdomluvný, nemám taky rád lidi, kteří se na svět tváří za všech okolností zle,“ říká. A s partnerem či partnerkou by si také měli navzájem vonět, vůně má Gleb rád.

Jestli vás zajímá, co tenhle sympaťák a originál každým coulem od seznámení očekává a jaké jsou jeho sny, pusťte si další video z našeho projektu LUI Singles, který vám přináší Volkswagen T-Roc, vůz pro moderního muže.

Pokud máš o seznámení s Glebem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Gleb odpoví všem.

Prémiová a kvalitní péče o vlasy? V Česku vznikla vlasová kosmetika přímo od kadeřníka!17. 12. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopny představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

 

Zdroj: JS; Oliver Cuadra