VIDEO ROZHOVOR: Youtuber a hvězda Instagramu Luboš Kulíšek hovoří o své kariéře

Luboši Kulíškovi bude zanedlouho teprve 20 let, ale i přes svůj velmi nízký věk je opravdu úspěšným youtuberem a influencerem. Jeho profily na YouTube a Instagramu jsou jedny z nejsledovanějších v Česku.

YouTube a Instagram jsou jedny z nejoblíbenějších sociálních sítí na celém světě a nejinak je tomu také v Česku. Před zhruba 3,5 lety tento potenciál sociálních sítí využil také mladý Luboš Kulíšek (19).

Jeho YouTube kanál, který se jmenuje Luboš Je Celkem Fajn, odebírá již skoro 260 tisíc lidí. Lubošova videa, která často obsahují nejrůznější vtipné skeče, se pak těší již stovkám tisíc zhlénutí. 

Mimo YouTube si však Luboš vybudoval také silnou základnu followerů na svém Instagramu (@luboskulisek), kde jejich počet lehce přesahuje 240 tisíc a na kterém mohou jeho fanoušci sledovat jeho reálný život, ale taktéž se inspirovat nejrůznějšími módními looky.

Jan a Patrik: "Máme rádi, když nám to sluší, a je skvělé, že si můžeme vzájemně půjčovat oblečení!"13. 12. 2021

Jak říká v rozhovoru, je velmi vděčný za to, že se prostřednictvím sociálních sítí může slušně uživit a že může dělat něco, co ho z celého srdce baví.

Jak nad každým videem přemýšlí? Co všechno jeho práce obnáší? Jak dlouho mu trvá sestříhat video, se kterým je spokojený, a jak přemýšlí nad příspěvky, které sdílí na svém Instagramu? To vše se dozvíte v exkluzivním video rozhovoru pro magazín LUI.

 

Zdroj: Video: Oliver Cuadra, Nikola Červená