VIDEO ROZHOVOR: Transsexuálku Tores Gorgeous čeká poslední operace, po které již konečně bude sama sebou

Tores Gorgeous je jednou z nejznámějších transsexuálek v Česku, kterou v poslední době svou popularitou předčila snad jen Dáša ze seriálu Most. I tak je ale Tores jednou z nejvýraznějších osobností v Česku, která se snaží seznámit širokou veřejnost s transgender problematikou.

Nejen, že díky své aktivitě na sociálních sítích dělá osvětu, v mnohých případech dokonce také pomáhá lidem, kteří řeší stejné problémy např. týkající se vypořádání se se změnou pohlaví či komunikace s rodiči apod.

Tores Gorgeous jsme vyzpovídali ve videorozhovoru, v němž prozradila vše o svých radostech, ale také strastech, které ji na cestě za změnou pohlaví provázely. Její příběh je již mnoha lidem známý, nicméně jsme měli štěstí, že Tores nás navštívila zrovna v den, kdy jí byla komisí schválena poslední operace, a to přeměna mužského pohlavního orgánu v ženský. Tores měla velkou radost, protože doba čekání byla opravdu dlouhá...

Jak se na operaci těší a čeho se obává? Jak taková operace probíhá a za jak dlouho může člověk po přeměně pohlaví začít normálně fungovat? Podívejte se na video, ve kterém Tores Gorgeous vyzpovídal moderátor Jan Witek.

Tomáš a Martin: „Focení bereme jako možnost vyzkoušet něco jiného“6. 12. 2021

Tores Gorgeous můžete sledovat také na sociálních sítích. Například na svůj YouTube kanál (Tores Gorgeous) pravidelně nahrává videa, která mapují její cestu a zachycují její příběh. Sledovat ji však můžete také na Instagramu (@toresgorgeous).

 

Zdroj: VIDEO: Oliver Cuadra a Nikola Červená