VIDEO ROZHOVOR: Transsexuálku Tores Gorgeous čeká poslední operace, po které již konečně bude sama sebou

Tores Gorgeous je jednou z nejznámějších transsexuálek v Česku, kterou v poslední době svou popularitou předčila snad jen Dáša ze seriálu Most. I tak je ale Tores jednou z nejvýraznějších osobností v Česku, která se snaží seznámit širokou veřejnost s transgender problematikou.

Nejen, že díky své aktivitě na sociálních sítích dělá osvětu, v mnohých případech dokonce také pomáhá lidem, kteří řeší stejné problémy např. týkající se vypořádání se se změnou pohlaví či komunikace s rodiči apod.

Tores Gorgeous jsme vyzpovídali ve videorozhovoru, v němž prozradila vše o svých radostech, ale také strastech, které ji na cestě za změnou pohlaví provázely. Její příběh je již mnoha lidem známý, nicméně jsme měli štěstí, že Tores nás navštívila zrovna v den, kdy jí byla komisí schválena poslední operace, a to přeměna mužského pohlavního orgánu v ženský. Tores měla velkou radost, protože doba čekání byla opravdu dlouhá...

Jak se na operaci těší a čeho se obává? Jak taková operace probíhá a za jak dlouho může člověk po přeměně pohlaví začít normálně fungovat? Podívejte se na video, ve kterém Tores Gorgeous vyzpovídal moderátor Jan Witek.

Protestovaly před afghánskou ambasádou v Moskvě, dostaly pokuty26. 8. 2021

Tores Gorgeous můžete sledovat také na sociálních sítích. Například na svůj YouTube kanál (Tores Gorgeous) pravidelně nahrává videa, která mapují její cestu a zachycují její příběh. Sledovat ji však můžete také na Instagramu (@toresgorgeous).

 

Zdroj: VIDEO: Oliver Cuadra a Nikola Červená