LUI Singles: Honza

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

V dalším díle LUI Singles na vás čeká další nezadaný sympaťák, tentokrát je to slovák Honza. Nejlepší sex prý zažil ve svých osmnácti letech. Dnes by to taky prý nemuselo být špatné, jenže k tomu schází ten partner. A jaký by měl být "Když jsem s někým pohromadě, bývám tichý. Chtěl bych proto nějakého otevřeného, sebevědomého upovídaného sympaťáka," říká Honza. "A taky aby neměl velké břicho," směje se.

Honza je opravdu otevřený mladý muž. Stačí se podívat, jak dopadla jeho hra na "Nikdy jsem". Na jeho sny, přání a tužby se můžete podívat do našeho videa, které vám přináší Volkswagen T-Roc, silný vůz pro moderního muže do města i na cesty do daleka.

Pokud máš o seznámení s Honzou zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz Honza odpoví všem.

Prémiová a kvalitní péče o vlasy? V Česku vznikla vlasová kosmetika přímo od kadeřníka!17. 12. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

 

Zdroj: JS; Oliver Cuadra