LUI TIP: Nebojte se bělení zubů, zvládnete to sami doma!

Někdo má od přírody zuby krásně bílé, jinému stačí projít okolo kavárny a už mu začnou žloutnout. Co s tím? Máme pro vás řešení, jak vrátit zubům zářivě bílou barvu, a to navíc z pohodlí domova...

Bělení zubů zdaleka nemusí být bolestivá a zdlouhavá procedura, na kterou byste museli docházet třeba každý týden na kliniku. Přesně o tom se přesvědčili Jakub s Honzou v následujícím videu.

Štěstí a optimismus snižují riziko vzniku řady závažných chorob. Co vše může v těle způsobit psychická nepohoda a stres?23. 12. 2021

Nová metoda bělení zubů, kterou nabízí Dental Office, nezatíží vaše zuby, ani peněženku a rozhodně vám neudělá díru ani do plánovacího kalendáře. Na kliniku si stačí zajít nechat sejmout otisky a udělat si zubní hygienu, zbytek už je na vás.

Od laborantek či laborantů dostanete nosiče na bělení, které nejen našim drahým recenzentům trochu připomínají chrániče na zuby, jaké nosí třeba hokejisti. Do nich si po kapičkách aplikujete gel a nasadíte. Bělit stačí jednou za dva až tři měsíce, jednou denně po dobu tří dnů. Vybrat si navíc můžete z denního a nočního gelu, podle toho, jak vám to vyhovuje.

Aplikace je jednoduchá, gel je pro koncového zákazníka připraven přímo ve stříkačkách. Ale nebojte se jehel. Jak již bylo řečeno, jen se nakape do formy a pak se nasadí. Buď přes noc nebo před spaním. Každopádně, dvě hodiny po aplikaci je dobré nejíst a nepít nic, co by mohlo barvit zuby.

O bělení se stará směs jménem Novon s účinnou látkou karbaimdem peroxidem. Nebojte se, že by zuby nějak dráždil, naopak, receptura byla vyvinuta s ohledem pro co největší pohodlí zákazníka a zdraví jeho zubů.

Sada, která vám při správném skladování vydrží několik let, vás dnes vyjde na 2990 Kč. To je méně než sto korun za měsíc. Nezaslouží si vaše zuby takovou drobnou investici?

Zdroj: JS; Jan Klepárník; Oliver Cuadra