LUI TIP: Máte chuť na džus nebo zmrzlinu? Připravte si je doma se šikovným odšťavňovačem Sana 828

V dalším videu ze série LUI TIP jsme se podívali na zoubek jednomu pomocníkovi do domácnosti. A jak se zdá, tenhle odšťavňovač umí daleko víc, než by se na první pohled zdálo...

Šikovný pomocník do každé domácnosti, který potěší nejen milovníky čerstvých šťáv. Třeba (nejen) vegani ho ocení při výrobě oříškového či mandlového mléka. Ale pokud máte chuť na ovocný či zeleninový džus, nebo třeba na sladké sorbety, tento šikovný odšťavňovač je tu pro vás.

Skolilo vás nachlazení? Těchto 6 babských rad vás dostane zpátky do formy!10. 1. 2022

Naši recenzenti se okamžitě zamilovali do šikovné sklenice i mechanismu odšťavování, který se opravdu snadno čistí. No a když tenhle stroj zvládne odšťavnit s trochou nadsázky i kostku žuly, zdá se, že tahle láska nebude jen platonická.

Na to, co Jakuba i jeho hosta zaujalo, i na to, jak se našim kuchaříkům dařilo při přípravě šťáv, se můžete podívat v našem krátkém videotipu. Napovíme vám, chlapci jsou šikovní technici, jen ten recept by si mohli promyslet lépe.

Možná právě pánové ocení, že údržba přístroje i samotného mechanismu je jednoduchá a nenáročná. Síto omývá automatický mechanismu. Po dokončení odšťavňování tak stačí jednotlivé díly propláchnout pod tekoucí vodou.

„Pomoc, nahmatal jsem si bulku!“ Není třeba hned myslet na nejhorší, ale návštěva urologa je nutná. Co bude obnášet?30. 11. 2021

Odšťavňovač je dostupný ve čtyřech různých barvách, takže do domácnosti vám jistě zapadne a po dlouhá léta vám dobře poslouží. Na jeho životnost si můžete vsadit. Dostanete i deset let záruky na motor a pět na ostatní díly a doživotní servis zdarma. Výrobce zajišťuje i dostupnost náhradních dílů.

 

Zdroj: JS; Jan Klepárník; Oliver Cuadra