LUI Singles: Enrique

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Autor: Jakub Starý / Zdroj: JS; Oliver Cuadra / 22. 2. 2019

"Nezáleží mi na tom, co si o mne lidé myslí," říká usměvavý a upovídaný Enrique. "Když si o mne lidé něco myslí, znamená to, že jsem pro ně zajímavý." I když se nejedná o žádného svatouška, nejlepší sex prý podle něj rozhodně není při známostech na jednu noc a láska podle něj má být harmonií.

Zajímá vás, jaký Enrique je, jaké jsou jeho sny, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas si pustit úvodní video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Enriquem zájem, napiš mu zprávu na enrique@lui.cz Enrique odpoví všem.

6. 5. 2019Probuďte svou mužnost! Stačí si jen vybrat tu správnou pánskou vůni

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.