LUI Singles: Enrique

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Autor: Jakub Starý / Zdroj: JS; Oliver Cuadra / 22. 2. 2019

"Nezáleží mi na tom, co si o mne lidé myslí," říká usměvavý a upovídaný Enrique. "Když si o mne lidé něco myslí, znamená to, že jsem pro ně zajímavý." I když se nejedná o žádného svatouška, nejlepší sex prý podle něj rozhodně není při známostech na jednu noc a láska podle něj má být harmonií.

Zajímá vás, jaký Enrique je, jaké jsou jeho sny, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas si pustit úvodní video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Enriquem zájem, napiš mu zprávu na enrique@lui.cz Enrique odpoví všem.

26. 6. 2019Těchto 20 měst má nejnáruživější obyvatele, je v nich totiž největší návštěvnost porno stránek

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.