VIDEO: Moderátor Honza Musil testoval nový Land Rover Discovery. Jak se mu v něm jezdilo?

Moderátor Honza Musil měl možnost vyzkoušet si zcela nový Land Rover Discovery Sport a vzhledem k tomu, že miluje jak řízení, tak i cestování, jízdu si…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Musil, Albion Cars; VIDEO: Oliver Cuadra / 13. 11. 2018

Moderátor Honza Musil měl možnost vyzkoušet si zcela nový Land Rover Discovery Sport a vzhledem k tomu, že miluje jak řízení, tak i cestování, jízdu si náramně užíval.

Nejen, že nám sdělil, jaké má podle něj nový Land Rover Discovery Sport výhody a přednosti, ale prozradil také, jestli na něm našel nějaké nedostatky.

23. 3. 2019Proč byste rozhodně neměli dávat na sociální sítě fotky z dovolené

Honza Musil často cestuje po různých evropských místech a nejraději má právě jízdu autem. Vzhledem k tomu, že necestuje jen se svým přítelem Kubou, ale často třeba i s bývalou manželkou, pochvaloval si hlavně velký prostor uvnitř auta, který je pro pohodlnou jízdu zásadní.

14. 3. 2019Liberální fanatička, co podporuje homosexuální šílenství. Co má favoritka slovenských prezidentských voleb společného s Chuckem Norrisem?

Co se Honzovi na novém modelu značky Land Rover líbilo nejvíc? Pro koho je auto určeno a co všechno se s ním dá dokázat? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v následujícím videu!