Šperky nejsou jen ženským potěšením. Stylové personalizované náramky budou slušet i moderním mužům!

5. 12. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Šperky nejsou jen ženským potěšením. Stylové personalizované náramky budou slušet i moderním mužům!

Ačkoliv díky Marilyn Monroe všichni vědí, že nejlepším přítelem všech žen jsou diamanty, neznamená to, že by šperky byly pouze ženskou radostí. Dnešní trh nabízí také nespočet možností, jak mohou svůj outfit doplnit stylovými šperky i muži. Jednou z firem, která má v sortimentu luxusní pánské náramky, je dánská šperkařská společnost X JEWELLERY. Ta vznikla před pěti lety v reakci na aktuální trend personalizace zboží – nabízí tedy nepřeberné možnosti, jak konkrétní šperk přizpůsobit vlastnímu vkusu a stylu. Ostatně, vždyť i její slogan zní "Made by you"...

27. 11. 2018Učitele ve školách brzo nahradí roboti. Dokážete si něco podobného představit?

Princip je velmi snadný – základem celé kolekce X JEWELLERY jsou jednotlivé komponenty, které si každý může pospojovat dle vlastní chuti. Speciálně pánové pak jistě ocení mužný motiv řetězu symbolizujícího sílu. Jednotlivé dílky (oka řetězu) lze vybírat v bohaté barevné škále a zároveň je doplňovat o přívěsky – bronzové nebo stříbrné. Díky tomu je každý náramek originálem, přívěsky s různou symbolikou lze navíc každý šperk ještě více personalizovat a dám jimi najevo své zájmy či postoje.

Náramky se sestavují z jednotlivých dílků

Kolekce náramků X MEN je určená mužům, kteří milují módu, styl, eleganci, ale zároveň se nebojí ukázat vlastní individualitu. Kromě toho – zejména pokud byste o náramku uvažovali jako o dárku – lze však zakoupit i hotové šperky, které již sestavili profesionálové. Ani tak však obdarovaný do budoucna nepřijde o možnost náramek dle vlastního vkusu doplnit některým z nabízených přívěsků.

30. 11. 2018Studie odkryla zajímavé a místy až mrazivé důvody, proč mladí lidé tolik milují Instagram

Fanoušky módy, pravidelné čtenáře LUI magazínu a především příznivce LGBT komunity pak jistě potěší také fakt, že v nabídce X JEWELLERY figuruje i náramek duhový. Stejně tak firma samozřejmě nabízí i náramky pro ženy. Jednoduše řečeno – v tak široké nabídce si vybere skutečně každý/každá – ať už pro sebe či pro své blízké a přátele. Nakupovat navíc můžete z pohodlí domova, v e-shopu mirrorshop.cz, pokud byste si ale náramky nejprve raději prohlédli na vlastní oči, příp. si je také vyzkoušeli, můžete tak učinit v obchodech MIRROR v Praze (v Arkádách Pankrác či v Metropoli Zličín) nebo Brně (Olympia). 

Zdroj: Mermaid
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop