Olej nemusí sloužit pouze ke smažení. Vyzkoušejte přírodní olejovou medicínu

28. 11. 2018 10:00 Vánoční tipy 2018
Olej nemusí sloužit pouze ke smažení. Vyzkoušejte přírodní olejovou medicínu

Mnoho lidí má oleje spojeno maximálně se smažením či zakápnutím salátu, ale mnohé z nich mohou mít velmi pozitivní účinky na náš organismus a fungovat také jako přírodní medicína.

Své o tom ví lidé z BOHEMIA OLEJ, kteří se soustředí na specifické účinky každého oleje, ať už se jedná o olej ze slunečnicových semínek, vlašských ořechů, makových semínek, sezamu, arašídů, konopí či mnoha dalších.

23. 11. 2018Vítejte v Thébách: Osud neexistuje, jen touha ho změnit

Tyto oleje vám můžou dodat spoustu síly a zdraví nejen pro vaše tělo, ale i vašeho ducha. Nicméně tohle platí hlavně u raw olejů, které jsou lisované studenou technologií, stejně jako to dělají v BOHEMIA OLEJ. Právě díky této technologii je zachován absolutní obsah bioaktivních složek, které pak na náš organismus pozitivně působí.

Dalším důležitým faktorem jsou samozřejmě výběrové suroviny, na které v BOHEMIA OLEJ dbají v první řadě a jsou jedinou hodnotnou formou pro získávání 100 % přírodní medicíny v extra panenských raw olejích bez použití jakýchkoli přísad.

Díky lisování studenou technologií nejen, že neunikne ani vitamín a výživové složky zůstanou zcela zachovány, nedotčenou zůstane také přirozená chuť a vůně semen. Navíc partnerskými dodavateli BOHEMIA OLEJ jsou pouze lokální zemědělci s organickým přístupem k pěstování. Kvalita je tedy zaručena. Díky těmto olejům nejvyšší kvality pak můžete bojovat proti rakovině, ale třeba také proti kožním problémům.

Spousta lidí si myslí, že stačí, pokud si pravidelně kupují olivový olej. O jeho prospěšných účincích na náš organismus by se dalo povídat dlouhé hodiny, nicméně z dlouhodobého hlediska je jednodruhové zaměření na určitou složku potravy pro naše tělo škodlivé.

26. 11. 2018Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

Proto bychom měli vědět, že i mezi tuky lze vybírat a dopřát tak našemu tělu větší pestrost. V BOHEMIA OLEJ nabízejí celou řadu nejrůznějších olejů, které nejsou jen chuťovým zážitkem, ale také velkým přínosem pro vaše zdraví.

Co lepšího darovat svým blízkým na Vánoce než některý z olejů lisovaných z všemožných druhů olejnatých semen či ořechů? Pomůže jim to vybalancovat mnohá zdravotní zatížení, dodat sílu, energii i vitalitu, ale také zdravější vzhled. Více se o přírodní olejové medicíně dozvíte zde.

Zdroj: Bohemia Olej
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop