Zbavte se koutů ve vlasech s projektem NewHair.cz!

19. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Zbavte se koutů ve vlasech s projektem NewHair.cz!

Přírodě člověk neporučí, bohužel i bohudík. A to platí i pro genetiku. Pokud vám začnou vypadávat vlasy, je většinou těžké s tím něco dělat. Většina volně dostupných prostředků (různých doplňků stravy apod.) vypadávání jenom zpomalí, ale stejně se brzy dočkáte koutů a ustupujícího čela. Na vlastní kůži to zažil i zástupce projektu NewHair.cz Dušan Štěpánek.

20. 11. 2018Jak se nechovat na sociálních sítích, pokud nechcete štvát lidi ve svém okolí?

Vlasy mu začaly vypadávat už v pětadvaceti letech a žádné z běžně dostupných řešení mu nepomáhalo. Rozhodl se tedy pro radikální krok a vyzkoušel něco nového, co v Česku zatím nemáme. Když zjistil, že v Turecku na vlasové klinice Hair Center Instanbul provádějí transplantace vlasů revoluční metodou FUE, rozhodl se, že si proces vyzkouší na vlastní kůži. Operace se mu vyplatila, a proto se rozhodl podělit se o své zkušenosti i s ostatními.

Metoda FUE je transplantací vlasových folikul, tedy štěpů. Ty jsou v podobě několika málo vlasů odebrány z míst, kde vám stále rostou, a následně uloženy do výživového roztoku. Následně jsou v lokální anestezii transplantovány na místa postižena vypadáváním vlasů. Celá operace je šetrná, nedochází ke zjizvení jako u starší metody STRIP. Šance, že se štěp uchytí, je také vyšší, konkrétně 95%. Zákrok je vhodný pro všechna pohlaví i věkové kategorie, operaci nemohou podstoupit pouze lidé trpící některou ze závažných nemocí, jako je třeba žloutenka typu C.

S NewHair.cz se nejprve můžete objednat na bezplatnou konzultaci, stačí zavolat na číslo 732 776 667 a domluvit se na schůzce, kde budou pořízeny snímky vaší hlavy. Ty budou následně zaslány odborníkům z kliniky v Istanbulu. Pokud vás nabízený plán operace zaujme, stačí se s NewHair.cz objednat. Pak už vás čeká výlet, který spojí příjemné s užitečným.

NewHair.cz vám zajistí kromě operace i dopravu a pobyt v hotelu v Istanbulu. Celý výlet vyjde na tři dny, ale nebojte se, že byste je celé proleželi na lůžku. Zákrok je totiž neinvazivní a před i po něm budete mít dost času na to projít se po městě, ochutnat místní speciality a pokochat se památkami či zažít noční život turecké metropole. S NewHair.cz si můžete zvolit i to, o jaký komfort při svém pobytu stojíte.

5. 12. 2018Vědci zhlédli 100 hodin orálního sexu a vyrobili perfektní stroj na masturbaci ovládaný umělou inteligencí

Operace vás čeká druhý den pobytu. Den poté následuje sundání obvazů a instrukce, jak o transplantované vlasy pečovat. Operace probíhá bezbolestně, za dozoru těch největších specialistů v oboru a z běžného života vás nevyřadí ani na chvíli.

Pokud tedy nechcete o nových vlasech jen snít, a ještě chcete navštívit nové kraje, projekt NewHair.cz je tu pro vás. Stačí se jen objednat a pak vše nechat na zkušených.

Zdroj: NewHair.cz
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop