Užijte si adventní víkendy na Chateau Herálec

22. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Užijte si adventní víkendy na Chateau Herálec

Pro ty, kteří chtějí zažít klidný a kouzelný víkend plný adventní pohody s mnoha překvapeními, letos v Chateau Herálec připravili nový sváteční balíček. Takže proč si neužít klidu v luxusním prostředí zámeckého hotelu a wellnes ještě před Vánoci?

27. 11. 2018TIP LUI: Objevte stylové kabáty, které právě teď vládnou ulicím

Pokud se rozhodnete pro některý z předvánočních prosincových víkendů, zažijete na Chateau Herálec nejen adventní trhy s nabídkou nádherných a originálních zámeckých dárků. Zvaní jste i na vánoční punč na nádvoří, kde si budete moci na ohni sami opéct speciální vánoční klobásky, připravené budou i další dobroty ohňového menu. V kotlíku se bude vařit speciální zelňačka podle receptu zámecké paní, na pánvi zase kaštany z parku.

Těšit se můžete i na pečení vánočních oplatek na historickém stroji přímo se zámeckou paní Alexandrou a pokud přijedete na zámek s dětmi, připravená bude i dílna na výrobu originálních vánočních ozdob. Líbání pod jmelím nad zámeckým schodištěm je rozhodně povoleno.

A na co se můžete v balíčku těšit? Čeká na vás zvýhodněné ubytování na dvě noci, druhá noc je o 15 % levnější. Kromě již zmíněného pečení, opékání a ohňového menu vás uvítá i welcome drink a růže (nejen) pro dámy na přivítanou. Pochutnávat si ale můžete celý den, připraveny jsou i zdravé snídaně z převážně lokálních zdrojů.

Součástí balíčku je i neomezený vstup do Wellness & Spa by L’Occitane. V Herálci je pro vaše potěšení připraven bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna a také silencárium. Kromě toho si můžete odpočinout i ve vířivce ve věžičce, která bude na 40 minut přichystána jen pro vás a váš doprovod.

Pobyt si můžete zpříjemnit i spa procedurami a zkrášlujícími rituály od značky L’OCCITANE. „Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“ říkají zástupci Chateau Herálec a my jim dáváme za pravdu.

5. 12. 2018„Podstoupil jsem transplantaci vlasů v Istanbulu. Není se za co stydět!“ říká Adam Pavelka

Chcete adventní víkend strávit aktivním sportem? Pokud ano, můžete si zapůjčit hole na nordic walking, v případě dostatečné nadílky sněhu i běžeckou lyžařskou výstroj. Fitness manažeři Chateau Herálec pro vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy zimní vysočinské přírody opravdu plnými doušky.

V Chateau Herálec také dobře vědí, jak důležité je dobře spát. Proto pro váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na zámku v Herálci.

Takže už víte, kam se schováte před vánočním shonem?

Zdroj: Malý zámeček s.r.o.
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop