Překvapte pod stromečkem stylovým „měkkoušem“ – designová sada trenýrek, ponožek a papučí potěší každého

4. 12. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Překvapte pod stromečkem stylovým „měkkoušem“ – designová sada trenýrek, ponožek a papučí potěší každého

K vánočním tradicím – tedy kromě kapra, bramborového salátu a cukroví – patří také „měkké dárky“. Pravděpodobně každý pod stromečkem někdy našel klasického „měkkouše“ – svetr s jelenem, bláznivou čepici nebo třeba ponožky. Právě ty jsou prakticky vánočním evergreenem. Ovšem nejsou ponožky jako ponožky. Pokud je totiž sladíte s papučemi a trenýrkami, měkký balíček hned dostane jiný glanc. Přesně takový sortiment nabízí česko-slovenský obchod slippsy.cz, který navíc myslí skutečně na všechny členy rodiny, takže nakoupit můžete dárky pro muže, ženy i děti.

27. 11. 2018Chladné čtení a Forerův efekt: Metody, díky kterým dokážou věštci předpovědět vaši budoucnost. A zvládnete to i vy sami

V čem jsou Slippsy jiné? V prvé řadě všechny výrobky mají originální hravý design – můžete z nich navíc vytvářet dárkové sady a ještě je stylově zabalit do Slippsy dárkové krabice. V řadě druhé – zatímco na trhu s ponožkami i spodním prádlem je relativně z čeho vybírat –  zkuste se zamyslet, kdy naposledy jste v obchodě narazili na skutečně hezké a stylové papuče. Právě takové jsou Slippsy. Navíc se hodí skutečně pro každého, kdo rád nosí hezké a pohodlné věci, to, že některé designy jsou navíc zábavné, je už jen malým bonusem, který může nositeli (či nositelce) příjemně rozzářit den.

A jelikož zmiňované Vánoce jsou za dveřmi, i firma Slippsy do své nabídky zařadila sezónní kousky – např. tematický set trenýrek s ponožkami a papučemi s vánočním potiskem, který navíc nabízí jak v pánské, tak i dámské verzi. Pokud byste chtěli radost udělat např. partnerovi, ale i sobě, můžete vybírat také trenýrky v párových variantách.

Dárková sada s vánočním motivem potěší každého

Kromě toho, že Slippsy se vyrábí v Čechách a na Slovensku, konkrétně trenýrky jsou ze 100% bavlny, tedy nositeli (i nositelce) poskytnou absolutní pohodlí. Stejně tak i měkké pantofle zajistí, že i po vyčerpávajících svátcích si nohy zaslouženě odpočinou. Vybírat navíc můžete ze čtyř velikostí, sednou tedy skutečně každému.

30. 11. 2018Světový den boje proti AIDS: co vše by měl o HIV vědět každý z nás?

Rádi byste vaše blízké potěšili vkusným a vtipným „měkkoušem“? Slippsy jsou ta správná volba – navíc se při jejich shánění a výběru nemusíte prodírat davy lidí, kompletní nabídka je totiž dostupná online, nakoupit tak můžete z pohodlí vašeho domova.

Zdroj: Slippsy
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop