Pleťová kosmetika Syncare – Čištění a omlazení v jednom kroku

23. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Pleťová kosmetika Syncare – Čištění a omlazení v jednom kroku

Česká značka pleťové kosmetiky SynCare nabízí snadné řešení, jak vrátit pleti mladistvý vzhled a odstranit projevy poklesu napnutí pokožky obličeje, krku a dekoltu. Představuje trojici přípravků z řady 100% kyselina hyaluronová, která je jejich hlavní účinnou látkou. Micelární čistící voda, krém a krémové sérum přináší pokožce hydrataci, obnovují její tonus a dokonalý vzhled a umožňují klientkám začít s omlazováním již během fáze čištění.

11. 12. 2018Tato japonská kavárna díky robotům zaměstnává ochrnuté lidi jako číšníky

100% kyselina hyaluronová

Jediná částice této látky dokáže v kůži udržet až tisíc molekul vody. Při pravidelné aplikaci pleti vrací jemný, hebký a mladistvý vzhled.

Micelární čisticí voda 100% kyselina hyaluronová

Tato micelární čisticí voda je směsí kyseliny hyaluronové s micelami, v nichž je uzavřen extrakt ze sněžné horské řasy, která se vyskytuje se ve švýcarských Alpách. Co jsou to ty micely? Jedná se o unikátní moderní čisticí částice šetrných mycích látek, které jsou rovnoměrně rozptýlené ve vodě obsahující vázanou kyselinu hyaluronovou. Komplex účinných látek doplňují výtažky z fíků, s osvěžujícími a hydratačními účinky. Jejich vlastnosti zajišťují šetrné čištění pokožky bez narušení ochranné bariéry.

Sérum Multi Lift 100% kyselina hyaluronová

Toto sérum má bohatou a hutnou texturu, která se snadno roztírá a rychle vstřebává. Zjemňuje pokožku a navrací jí sametovou hebkost.

23. 11. 2018Černý pátek a kyber pondělí: Čechům zatemnily slevy listopad i mysl. Při svátku konzumu však můžete přijít nejen o peníze, ale i o život

Denní krém 100% kyselina hyaluronová

Lehký, ale přesto intenzivně vyživující krém kombinuje působení 100% kyseliny hyaluronové, rostlinných lipidů, skvalanu a regeneračního vitaminu E. Nabízí také UV filtr 10 a má silné omlazující účinky.

Pokud vás nabídka SynCare zaujala a přemýšlíte o koupi jejích produktů třeba jako vánoční dárek, přípravky seženete v kosmetických salonech a lékárnách.

Zdroj: SynCare
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop