Kořen ženšenu vám pomáhá doplnit si energii již 5000 let

3. 12. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Kořen ženšenu vám pomáhá doplnit si energii již 5000 let

Ženšen pravý nebo také „kořen života“ můžeme označit za jeden z největších pokladů čínské medicíny. Tvar léčivého kořene připomíná postavu člověka a evokuje jeho souvislost s lidským tělem. V čínské medicíně byly přisuzovány ženšenu až mýtické účinky.

19. 11. 2018Soutěž mladých designérů Master of Crystal má svého vítěze!

Není ženšen jako ženšen

Po celém světě se pěstuje třináct různých typů ženšenů, ale jen ten pravý odrůdy C. A. Meyer má jedinečné účinky na naše zdraví. Pro dosažení vysokého obsahu blahodárných látek musí mít ženšen špičkové podmínky a dostatek času pro růst. Proto je nutné sledovat obsah účinných látek ginsenosidů, ne jenom pouhý obsah extraktu ženšenu. Právě bezkonkurenční obsah ginsenosidů dělá z ŽenŠen Energy+ ten nejkoncentrovanější ženšen v České republice.

Vybírejte pečlivě

K tomu se váže zásadní rozdíl v kvalitě jednotlivých typů ženšenu, související obzvláště s podmínkami, za kterých jsou pěstovány. Pravý kvalitní ženšen roste až šest let. Ve všech částech této rostliny se nachází mnoho aktivních látek včetně aminokyselin, alkaloidů, fenolů, proteinů, polypeptidů a vitamínů B1 a B2. Dále obsahuje vitamín A, B6 a zinek, které napomáhají tvorbě hormonů brzlíku nezbytných pro fungování obranného systému. Ženšen vám pomůže zlepšit vaši vitalitu, zvýšit hladinu energie a celkově podpořit i vaše zdraví.

29. 11. 2018"Na televizi už nekoukám. To prostě nejde se na sebe pořád dívat!" říká moderátor Honza Musil

Pravidelná konzumace je blahodárná

Pokud se cítíte vyčerpaní a bez energie, měli byste vyzkoušet nový ŽenŠen Energy+, nejkoncentrovanější ženšen v ČR s vitamíny z nejlepších ingrediencí, které zmírní vaši únavu a dodají vám dostatek energie na všechny vaše aktivity, co máte rádi. Navíc budete schopni snášet vyšší fyzickou i duševní zátěž. Doplněk stravy ŽenŠen Energy+ je určen pro všechny, kteří hledají pouze pravé ingredience a osvědčenou kvalitu norské firmy NaturaMed Pharmaceuticals. Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+ zcela zdarma! Při zkoušce platíte pouze poštovné a balné ve výši 49Kč.

Zdroj: Naturamed
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop