Nízká hladina testosteronu: Problém, který nebolí

2. 12. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Nízká hladina testosteronu: Problém, který nebolí

Je možné, že existuje mužský přechod? Mnoho odborníků se shoduje, že ano. Jeho průběh ale můžeme zpomalit. Pokud se i nadále chcete cítit jako muž a udržet si psychickou i fyzickou výkonnost a energii, máme řešení v podobě doplňku stravy ProMan Plus!

10. 12. 2018Jaký byl první zaznamenaný zážitek s LSD? Zápisky chemika Alberta Hofmana ukazují, že to rozhodně nebyla jízda pohádkovou krajinou!

Když mužům ubývá testosteron

Mužský přechod neboli andropauza je důsledkem úbytku pohlavního hormonu testosteronu, jehož množství se začíná snižovat již po třicátém roce života. Každých deset let pak testosteronu ubývá o cca 10 %. Příznaky jsou zpočátku nepatrné, ale postupně se začínají projevovat, jste podráždění, vyčerpaní, ubývá vám svalová hmota, nebo naopak nabíráte na váze. V jiných případech se mohou objevit i problémy s erekcí. Tento proces ale můžete snadno zastavit!

Pomozte svému tělu

Jak se v souvislosti s klesající hladinou testosteronu cítíte, hodně záleží i na vašem životním stylu. Špatná životospráva a nedostatek pohybu příznaky jen zhoršují. Co když ale ani správná životospráva nefunguje? Bezesporu vám chybí některá z dvanácti zdokumentovaných látek obsažených v doplňku stravy ProMan Plus. Tyto látky zvyšují výkonnost, smyslnost, samozřejmě také upravují hladinu testosteronu a dodávají energii celému tělu, to vše pouze v jedné jediné kapsli!

2. 12. 2018Nízká hladina testosteronu: Problém, který nebolí

Vaše ztracené mužství se vrátí

Nemyslete na to, co všechno již ve vyšším věku nemůžete dělat – myslete na to, co dělat můžete, a užívejte si život jako dříve. Buďte stále mužem! Získejte zpět svoji vrcholnou formu a vyzkoušejte ProMan Plus zdarma. Za zkušební dávku zaplatíte pouze poštovné a balné 49 Kč.

Zdroj: Naturamed
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop