Dopřejte si styling jako od profesionálů v teple domova s produkty řady Keratin Protect

17. 11. 2018 15:00 Vánoční tipy 2018
Dopřejte si styling jako od profesionálů v teple domova s produkty řady Keratin Protect

Značka Remington představuje novou řadu Keratin Protect. Ta nabízí inovativní pomocníky, kteří během stylingu udržují vaše vlasy silné a zářivé. K dostání jsou v kombinaci stylové šedé a zlatavě růžové barvy. Díky nim dosáhnete perfektních výsledků bez nutnosti navštívit profesionální salon.

19. 11. 2018Elton John o smrti přítele Freddieho Mercuryho aneb dojemný příběh jednoho z nejbližších kamarádů rockové legendy

Produkty z této řady mají vždy specifickou část určenou ke stylingu ze zdokonalené keramiky, která je napuštěna mikro kondicionéry v podobě keratinu a mandlového oleje. U žehliček na vlasy to jsou žehlicí plochy, u kartáčů a kulem povrch barelu a u vysoušečů vlasů keramická mřížka v přední části přístroje. Tyto mikro kondicionéry se aktivují teplem a jemně se uvolňují do vlasů přímo během stylingu. To činí vlasy hebké na dotek a zářivé na pohled.

Trendem jsou dnes zdravě vypadající, lesklé vlasy, o které je však třeba pečovat. Pokud při jejich vysoušení používáte příliš vysokou teplotu, může dojít k tepelnému poškození. Výsledkem jsou poté slabé vlasy s roztřepenými konečky. Produkty značky Remington z řady Keratin Protect jsou navrženy tak, aby k podobnému poškození vlasů nedocházelo a vy jste se tudíž mohli naplno věnovat samotnému stylingu.

Produkty vám šetrným způsobem pomohou nejen zvýraznit přirozený objem vlasů, ale vytvoříte s nimi také atraktivní vlny, s kterými zazáříte! Není nutné být profesionálem, abyste dosáhli dokonalých výsledků. S kulmou nebo vysoušečem vlasů z řady Keratin Protect to hravě zvládnete v pohodlí vašeho domova.

Protože Remington si stojí za kvalitou svých produktů, na produkty z řady Keratin Protect nabízí prodlouženou pětiletou záruku. Pokud provedete online registraci zakoupeného produktu do 28 dní od nákupu, získáváte navíc další rok záruky zdarma. Tento benefit vám umožňuje věnovat se úpravě vašich vlasů skutečně bez obav.

10. 12. 2018Jaký byl první zaznamenaný zážitek s LSD? Zápisky chemika Alberta Hofmana ukazují, že to rozhodně nebyla jízda pohádkovou krajinou!

Vánoce se blíží, a proto pro vás Remington přichystal speciální akci. Rádi byste zakoupili produkty z řady Keratin Protect jako vánoční dárek vašim blízkým? Nebo si chcete konečně udělat radost vy sami? Objednejte produkt z řady Keratin Protect z e-shopu Alza.cz a díky právě probíhající akci Cash Back vám Remington vrátí 200 Kč na váš účet. Dopřejte si dokonalou péči o vaše vlasy a navíc za skvělou cenu.

Zdroj: Spectrum Brands
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop