Chateau Hostačov – Království klidu v samém srdci Česka

1. 12. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Chateau Hostačov – Království klidu v samém srdci Česka

Leckdo má už v listopadu dost všech koled křičících z každého koutu, stejně tak i přelidněného města. Čas utéct od toho shonu na venkov. Na schovávání se na chatu už je ale přece jenom zima a chtělo by to něco jiného. Ideálně takové místo, které nabídne to největší pohodlí a širokou škálu wellnes služeb.

8. 12. 2018Držíte ketodietu a nedaří se vám zhubnout? Možná děláte jednu z těchto šesti chyb!

Přesně takové je lesní sídlo Chateau Hostačov, kde se vám dostane opravdu dokonalé péče - od luxusního pokoje s vlastní vířivkou přes úžasnou degustační večeří, masáže až po snídani do postele.

A čím je Chateau Hostačov tak unikátní?

Jsou to zdánlivé maličkosti a detaily, které toto místo dělají mezi dalšími zámeckými hotely skutečně výjimečným. Když ale Hostačov zažijete na vlastní kůži, uvědomíte si, že jsou to právě tyto detaily, které udělaly váš pobyt tolik unikátním.

Samozřejmě jsou to pokoje, jejichž kouzlu okamžitě propadnete. Díky jejich pohodlí a úžasnému starožitnému nábytku, který umocňuje nezaměnitelný styl a atmosféru, totiž hravě zapomenete na všechny starosti všedních dní. Co třeba zkusit Africké apartmá, které je zaslíbené milovníkům exotiky, co se nebojí opustit bezpečí domova a vstoupit do tajemného světa nebezpečných zvířat, divokých kmenů a šamanů Jižní Afriky?

Ve zdejší restauraci se uspěchané době navzdory snaží z každé vaší návštěvy vytvořit sváteční okamžik. Vaří zde pouze z “čistých” surovin od místních farmářů, kteří ctí principy ekologického hospodářství. Vy si pak při každém soustu můžete vychutnat kousek pečlivé lidské práce a atmosféru krásného prostředí.

V Chateau Hostačov se prostě můžete nechat hýčkat, lenošit i sportovat. Pokud ale chcete zažít vážně něco výjimečného, doporučujeme nechat se zlákat jedním z jejich speciálních zážitků, jako jsou kouzelné wellness rituály či magická večeře ve dvou. Pokud jste dobrodruzi, vyzkoušejte i zámeckou únikovou místnost nebo disc golf v zámeckém parku.

13. 11. 2018VIDEO: Moderátor Honza Musil testoval nový Land Rover Discovery. Jak se mu v něm jezdilo?

V tomto krásném a poklidném lesním sídle si příjemně zarelaxujete, ale navíc zde můžete vyřešit i dárky pro své nejbližší. Stačí koupit dárkové poukazy na pobyt, darujete to nejlepší – odpočinek a novou radost ze života. Každý zážitek je vždy lepší, když se o něj můžete podělit, ne? A co vy, už víte, co darujete svým blízkým?

Zdroj: Chateau Hostačov
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop