Česká značka, světový design, německá kvalita. To vše nabízí kondomy Primeros

16. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Česká značka, světový design, německá kvalita. To vše nabízí kondomy Primeros

Víte, že Česko má jedno prvenství, o kterém se moc neví? Jsme totiž domovinou nejstarší značky kondomů. Historie populárních výrobků Primeros se píše již od roku 1909. Ale tahle tradiční značka rozhodně nespí na vavřínech a každou chvíli přichází s novinkami.

9. 12. 2018Kdepak "láska a páska"! Poslechněte si ty nejlepší české texty písní z minulosti i ze současnosti

Psal se rok 1909, když se šikovný obchodník jménem Gustav Schwarzwald rozhodl zkusit něco nového a začal tak vyrábět pánské ochrany z přírodního kaučuku. O tom, jak se nebál novinek, svědčí i to, že už v začátcích firmy Primeros zavedl tehdy neobvyklou zásilkovou službu s dodáním balíčku prezervativů až do domu.

Čas plynul, ale kvalita i značka Primeros zůstaly. Přibyly nové druhy ochrany, určené jak pro romantické večery ve dvou, tak pro pořádnou divočinu. Ve vývoji neustal ani design obalů. Za ten v minulém roce získala trojice designérů Jakub Korouš, Matěj Chabera a Tomáš Brousil prestižní ocenění Czech Grand Design udělované Akademií designu České republiky.

Tvůrci se zbavili klišé, která najdete na běžných krabičkách prezervativů, a každému jednomu z devíti nových druhů vtiskli jasnou a luxusní identitu plnou netradičních prvků. Těmi jsou třeba embosy, parciální lakování či prvky, které svítí ve tmě. Myslím, že se nám povedlo ukázat lidem, že i věc na jedno použití, jakou kondom bezesporu je, může být nejen funkční, ale i krásná,“ říká majitel značky Primeros Roman Kocián.

Na obalu prezervativů ale nenajdete jen netradiční designové prvky, ale také novou soutěž. Máte rádi stírací losy? Tak tyhle od Primeros spojují hned dva druhy vzrušení. To koitální a pak to ze hry. Stačí setřít tři symboly a mít trochu štěstí a můžete vyhrát třeba tričko nebo dárkové balíčky pánské ochrany.

20. 11. 2018Vědci odhalili, jaký je ideální věkový rozdíl mezi partnery pro úspěšný vztah

Kvalitu značky Primeros zaručuje i výroba v Německu za dodržení těch nejvyšších standardů bezpečnosti i spokojenosti klientů. Zajímá vás více? Podívejte se na Facebook a Instagram značky Primeros.

Zdroj: Primeros
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop