Proměňte váš domov v hudební síň díky systému Bang & Olufsen a užívejte si oblíbenou hudbu na každém kroku

22. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Proměňte váš domov v hudební síň díky systému Bang & Olufsen a užívejte si oblíbenou hudbu na každém kroku

Atmosféru ve vaší domácnosti můžete navodit různě – vůněmi, osvětlením, interiérovými doplňky. Ovšem jedině hudba dokáže náladu pozvednout, podpořit a celkovou atmosféru prostoru umocnit. Možná si rádi pouštíte oblíbené interprety do velkých sluchátek, nebo jste naopak fanoušky retra a vychutnáváte si oblíbené tóny z gramofonu. Skutečný zážitek z hudby vám však zajistí jedině dánská firma Bang & Olufsen, jež se proslavila svými luxusními, designovými a precizně zpracovanými audio výrobky.

16. 11. 2018Co se děje s vaším tělem, když procházíte rozchodem?

Zatímco běžně člověk po ránu vstane a po kávě se zmůže maximálně na poslech dopravního zpravodajství, díky BeoLink multiroom systému Bang & Olufsen můžete začít pracovní den svými oblíbenými melodiemi, a to díky jedinému kliknutí. Celý systém bezdrátových reproduktorů totiž doslova zaplaví váš byt či dům hudbou dle vašeho výběru.

Jelikož společnost Bang & Olufsen má v oblasti tvorby inteligentních multiroom řešení bohaté zkušenosti a pokročilé propojené reprodukční systémy nabízí již od 80. let, dnes vše efektivně úročí v kombinaci s dalšími moderními technologiemi. Bezdrátově připojené reproduktory tedy samozřejmě zvládnou přehrávat hudbu ze všech připojených nosičů, ale i online z internetu.

Jednotlivé komponenty lze v rámci multiroom systému propojit v uživatelsky intuitivním systému, který je možné snadno ovládat prostřednictvím mobilního telefonu nebo jednoduše klepnutím na reproduktory. Díky snadnému ovládání tak můžete v každém pokoji přehrávat odlišnou hudbu, nebo naopak váš domov kompletně hudebně sjednotit.

27. 11. 2018Přemýšlíte, kam za nejlepším teambuildingem? Stmelte kolektiv tajuplnou hrou na Slapech!

Je libo jemné probuzení? Pohodový hudební podkres k odpolední kávě? Nebo bujarou party? To vše BeoLink multiroom systém, který propojí jak starší modely reproduktorů, tak i ty zbrusu nové, zvládne jako nic! A ještě k tomu roztančí i obrazy na stěnách. Na vlastní oči a uši se o tom můžete přesvědčit např. v showroomu Bang & Olufsen v Dušní 10 na Praze 1.

Zdroj: Bang & Olufsen
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop