Nicolaï, to nejsou jen parfémy. Vůně této luxusní značky provoní váš vůz i domov

12. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Nicolaï, to nejsou jen parfémy. Vůně této luxusní značky provoní váš vůz i domov

Značku parfémů Nicolaï založili manželé Patricia de Nicolaï a Jean-Louis Michau v roce 1989. Patricia, jako parfumérka z páté generace rodu Guerlain, vyrostla mezi těmi nejlibějšími vůněmi v manufaktuře svých předků. Dnes je uznávanou osobností nejen mezi výrobci parfémů, od roku 2008 je prezidentkou pařížské Osmothéque, mezinárodního muzea a archivu vůní.

27. 11. 2018Chladné čtení a Forerův efekt: Metody, díky kterým dokážou věštci předpovědět vaši budoucnost. A zvládnete to i vy sami

Všechny vůně a produkty z nich vytváří Patricia dodnes v malé laboratoři, do které mohou nahlédnout i návštěvníci butiku Nicolaï v Paříži. Její vůbec první parfém New York byl v Průvodci parfémů z roku 1992 vyhlášen za jeden z nejlepších čichových výtvorů v historii. I proto se nazývá „Podpis Patricie".

Kromě tvorby parfémů patří Patricia mezi ty výrobce vůní, kteří jako první přišli s nápadem vytvořit vysoce kvalitní bytové vůně, tedy svíčky nebo vonné spreje. Nezůstalo jen u těchto produktů a v té nejlepší kvalitě si můžete zakoupit i parfém do auta nebo vůni na polštář pro lepší spánek a atmosféru v ložnici.

15. 11. 2018Falešní politici se na sociálních sítích těší oblibě. Nechybí Ovčáček, Okamura ani Schwarzenberg

Od svého založení se prodejní síť Nicolaï rozrostla nejen o mnoho pařížských butiků. Prodejny této luxusní značky najdete i v dalších zemích Evropy. Výrobky Nicolaï můžete zakoupit exkluzivně na myskino.cz a vyzkoušet si je v klientském centru v Široké 15 na Praze 1.

Zdroj: Myskino
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop