Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

26. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

Co všechno patří k Vánocům? Koledy? Dárky? Cukroví? Jistě, ale nejen tyhle prvky dělají vánoční atmosféru. Nesmíme zapomenout na svíčky, a to nejen ty, které si rozsvěcujeme na adventním věnci. Pokud si chcete udělat vánoční pohodu s netradičními svíčkami, můžeme vám doporučit výrobky PartyLite.

30. 11. 2018Vynálezy slavných osobností: Víte, na co drží patent Prince nebo Abraham Lincoln?

„Tiše a ochotně purpura na plotně voní…,“ zpívá Jiří Suchý a bytem se line příjemná vůně, tentokrát ale nevychází ze směsi na plotně, ale ze zdobeného kalíšku, ve kterém plápolá svíčka. A jaké že vůně se nejlépe hodí k Vánocům? Co třeba taková Zasněžená máta nebo Vánoční hvězda?

Copak nám asi Ježíšek nadělí

Červená, zelená a divoce růžová, to jsou barvy pro letošní Vánoce. Tohoto barevného schématu se drží i kolekce doplňků od PartyLite pro zimu 2018. Mystický záblesk, to není jen označení pro ten prchavý moment, kdy se rozsvítí stromeček, ale i pro nádherný svícen, který bude zdobit váš pokoj nejen o Vánocích. Zkuste si ho doplnit vůní Koktejl Bellini s vůní jablek, kandovaného ovoce a máty a užívejte si tu poklidnou vánoční atmosféru.

Nebo dáváte přednost atmosféře praskajícího dříví v krbu? Tak to určitě sáhněte po svíčkách z kolekce Nature’s Light, které mají dřevěné knoty a k nim nádhernou dřevitou vůni, jakou nabízejí třeba Majestátní cedr či Jantarová jabloň.

Svíčky a svícny PartyLite jsou také skvělým dárkem pro vaše přátele i rodinu. Vánoce jsou přeci časem, kdy se lidé obdarovávají. Darujte tedy něco stylového, co zařídí pohodu po čas rušných vánočních příprav a podpoří vánoční veselí.

1. 12. 2018Chateau Hostačov – Království klidu v samém srdci Česka

Dnes jsou trendem služby, které vám šetří čas i práci a přijdou za vámi rovnou do domu. Máte problém se sháněním dárků pro své nejbližší a nechcete nebo nemůžete vyrážet do města? Nevadí, stačí pozvat Poradce PartyLite i ty, které chcete obdarovat. Poradce vše zařídí za vás.

Zdroj: PartyLite
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop