Nové BMW X4 je tady. Co na něj říkají profesionálové ze STRATOS auto?

1. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Nové BMW X4 je tady. Co na něj říkají profesionálové ze STRATOS auto?

Design nového BMW X4 je ztělesněním výkonnosti a sebevědomého charakteru. Nový automobil kategorie SAC (Sports Activity Coupé) s extravagantně navrženými a dynamicky protaženými liniemi je okouzlujícím sportovním modelem rodiny BMW X.

Díky výrazné boční linii, která cestou k zadním světlům prochází přes kliky dveří, a dalšímu prolisu ve výšce kol rozčleňujícímu boční plochu vozu vynikají jasně definované boky, které jsou dále zdůrazněny směrem vzad stoupající linií oken.

16. 10. 20186 celebrit, které si svou kariéru pokazily nepovedenými plastikami

Uprostřed působivé přídě stojí velká, trojrozměrně navržená maska BMW s typickou dvojicí ledvinek. Dvojité jednotky světlometů s dynamickými konturami a horizontální mlhová světla integrovaná do vnějších nasávacích otvorů tvoří novou interpretaci známého šestiokého vzhledu modelů BMW X.

Uvnitř zbrusu nového BMW X4 je pro řidiče a spolucestující připraven interiér s moderním, prémiovým charakterem a působivě dynamickým designem, který vhodně vyjadřuje auru prvotřídní elegance. Špičkové materiály, precizní kvalita zpracování a celá řada pečlivě provedených detailů stanovují tón moderního a individuálního prémiového charakteru zbrusu nového BMW X4.

11. 11. 2018Módní hodinková revoluce aneb Jak hodinky Swatch dobyly svět

Vůz poskytuje také výrazně lepší jízdní dynamiku díky značně přepracovanému a lehčímu podvozku, který byl speciálně naladěn pro X4. To zajistí i špičkové podvozkové systémy nabízené jako standard nebo jako součást volitelné výbavy: variabilní sportovní řízení, Performance Control, Adaptivní M podvozek, M sportovní diferenciál a M sportovní brzdy.

Zřetelně strukturované povrchy a horizontální linie utvářejí záď vozu. LED zadní světla s trojrozměrným tvarováním jsou nízká a umístěná zcela v rozích karoserie. BMW X4 je k dispozici poprvé s exkluzivními prvky výbavy z nabídky BMW Individual, umožňující konfigurovat vozidlo podle osobního stylu zákazníka.

Zdroj: STRATOS auto
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop