Přemýšlíte, kam za nejlepším teambuildingem? Stmelte kolektiv tajuplnou hrou na Slapech!

27. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Přemýšlíte, kam za nejlepším teambuildingem? Stmelte kolektiv tajuplnou hrou na Slapech!

Plánujete firemní večírek a jde vám hlava kolem z nepřeberné nabídky možností? Každé místo má něco do sebe, ale nikde to není stoprocentní? Někde nabízejí skvělý catering, jinde nabízejí ubytování, ale zase žádnou teambuildingovou aktivitu? Přestaňte se trápit, našli jsme místo, kde nabízejí všechny služby pohromadě a celou akci vám pomohou doladit zkušení event manažeři.

Nedaleko Prahy v malé vísce jménem Chotilsko najdete nefalšovanou českou pevnost Boyard. Taky jste si ji vždycky chtěli vyzkoušet? TEPfactor Slapy vám nabídne nejen možnost vyzkoušet si 25 zapeklitých herních úkolů, ale ještě vás tu ubytují, nakrmí a zabaví na celý den.

8. 12. 2018Ranní čtvrthodinka aneb Rozcvička paměti s knihou Naivní sezóna

Za 6 let svého fungování zocelil TEPfactor více než 200 tisíc nadšenců a utužil tak tisíce pracovních a sportovních kolektivů, školních tříd a rodin. Právě prověření týmové spolupráce je to, na co jsou v TEPfactoru odborníci.

Čím TEPfactor návštěvníky překvapí?

Po příchodu se ocitnete v jiném světě. Za dveřmi na návštěvníky čekají písčité pláže osamoceného ostrova, tajuplná jeskyně s 25 herními úkoly a plážové bungalovy. Narazit můžete i na opravdové piráty. Čekají vás však především zajímavé úkoly, hodiny zábavy, adrenalin, vzrušení a radost ze splněných úkolů. Všechny úkoly jsou zaměřené na týmovou spolupráci, takže si hru užije jakýkoliv kolektiv.

V čem týmová spolupráce spočívá?

V TEPfactoru musíte spolupracovat, komunikovat, pomáhat si, jinak nemáte šanci úkoly splnit. Nejslabší článek týmu je zároveň ten nejsilnější. Nejsilnější hráč musí tomu nejslabšímu pomoci. Každý vyniká v něčem jiném, někdo je fyzicky zdatnější, jiný si více pamatuje, někomu to rychleji pálí. Týmy jsou originální směsicí různého typu lidí. Přístup každého týmu k plnění úkolu je jiný, ale vždy se musí dohodnout celý tým.

Pro koho je TEPfactor vhodný?

Dopoledne je areál vhodný pro děti na školním výletě, odpoledne jej obvykle využívají firemní zákazníci v rámci teambuildingu. O víkendech do areálu míří rodiny s dětmi, party přátel, turisté. V TEPfacotru umí uspořádat narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou či sportovní soustředění.

19. 11. 2018Elton John o smrti přítele Freddieho Mercuryho aneb dojemný příběh jednoho z nejbližších kamarádů rockové legendy

Co umí TEPfactor nabídnout firmám?

Firmy si zde většinou pronajímají celý areál, mají tak neomezený čas na hru a mohou si jednotlivé výzvy lépe vychutnat. Samozřejmostí je zajištění profesionálního cateringu a doprovodných programů. Mají zde vlastní školicí a konferenční prostory, takže firma může spojit práci se zábavou. V Chotilsku nabízí také netradiční ubytování v plážových chatkách, radost z pokořených výzev tak účastnici hry mohou i řádně „oslavit“. V podstatě není nic, co by zde nedokázali zařídit. Díky velkým kapacitám už zde pro klienty organizovali i rockový koncert, představení nového trucku nebo třeba soutěž krásy.

Je TEPfactor pro každého?

V areálu se snaží přizpůsobit opravdu všem. V nabídce jsou čtyři kategorie úkolů, aby si mohl zahrát úplně každý. Na rok 2019 jsou navíc v plánu nové tři úrovně obtížnosti, čímž se hra stane dostupná opravdu pro každého. Nejstaršímu účastníkovi hry bylo 72 let a ve výzvě obstál.

Více najdete na www.tepfactor.cz.

Zdroj: TEPfactor
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop