Česká firma Angry Beards své výrobky posouvá na světovou úroveň

28. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Česká firma Angry Beards své výrobky posouvá na světovou úroveň

Česká firma Angry Beards vyrábějící pánskou kosmetiku určenou k péči o vousy a pleť ukázala, že se v kvalitě vyrovná i kosmetice věhlasných světových značek. Díky rebrandingu se vzhled výrobků posunul mezi špičku v tomto odvětví. Vkus, originalita a vtip srší z balení na první pohled a konečně odpovídá kvalitě výrobků samotných. Nyní mají všechny výrobky také vlastní individuální krabičku s potiskem.

28. 11. 2018Válka versus normální život. Umělec spojuje dvě zcela odlišné situace v jednu fotografii a výsledek je famózní

V nabídce Angry Beards se objeví také několik zajímavých novinek, které budou představeny začátkem příštího roku, a to třeba jíl na vlasy a nový olej na vousy, které jsou vyvíjeny ve spolupráci s profesionálním barberem.

29. 11. 2018Návraty slavných boybandů: Backstreet Boys příští rok zavítají do Prahy

Tyto novinky tak doplní aktuální řadu výrobků v podobě oleje, šamponu, balzámu a vosku na vousy. Pokud se tedy chcete řadit mezi opravdové gentlemany a pečovat také o svůj zevnějšek, jistě byste se o českou pánskou kosmetiku Angry Beards měli zajímat.

Blíže se o výrobcích a celém brandu dozvíte na www.angrybeards.cz.

Zdroj: Angry Beards
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop