Užijte si kouzlo Vánoc každý den!

14. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Užijte si kouzlo Vánoc každý den!

Podzimu už pomalu odzvonilo a nastal čas přichystat se na blížící se advent. Zima klepe na dveře a s ní období radosti a těch nejkrásnějších momentů v okruhu našich blízkých. Všichni se těší na pečení cukroví, zdobení vánočního stromečku, rozbalování dárků nebo na polibek pod rozkvetlým jmelím. Zpříjemněte si předvánoční čas s veselým adventním kalendářem a dalšími čokoládovými dobrotami Milka, kterými potěšíte nejen sebe, ale i své nejbližší.

11. 12. 2018Tato japonská kavárna díky robotům zaměstnává ochrnuté lidi jako číšníky

Okénko po okénku

Bez adventního kalendáře by nebyly ty pravé Vánoce. Dnes už je kalendář s čokoládičkami jednou z neodmyslitelných vánočních tradic, stejně jako vánoční stromeček nebo betlém. První vznikaly již před necelými dvěma stoletími. Tehdy se vyráběly ručně a byly unikátními uměleckými díly. Dopřejte si poklidný advent s hravými kalendáři Milka, ve kterých se skrývá dvacet čtyři figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.

Radovánky na sněhu

V zimě můžete zažít také spoustu zábavy. Postavte s rodinou nebo kamarády sněhuláka či uspořádejte pořádnou sněhovou koulovačku. Až budete mít od sněhu zmrzlé ruce, vyměňte sněhové koule za Milka Snowballs Oreo. Čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná jemnou mléčnou náplní a kousky sušenek Oreo vás jistě zahřeje na těle i na duši.

5. 12. 2018Máte rádi svoji práci a chcete si ji udržet? Tyhle tři tipy vám zaručí skvělou kariéru!

Sladká odměna

Čokoládové figurky k Vánocům zkrátka patří. S malými figurkami zdobíme stromeček a ty velké nám naděluje Mikuláš. Potěšte v adventním čase sebe i své blízké figurkami Milka z té nejjemnější čokolády a alpského mléka. Ale advent a doba Vánoc, to není jen Mikuláš. Pohádkový design Santy nebo sněhuláka zpříjemní chladné zimní večery vám i vašim dětem.

Zdroj: Milka
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop