Ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Inspirujte se našimi tipy

2. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Inspirujte se našimi tipy

I když se může zdát, že Vánoce jsou ještě daleko, nepodceňujte situaci! Vzpomeňte si na každoroční zděšení, které zažíváte pár dní před Štědrým dnem - nejenže dárky nemáte nakoupené, ale ani nevíte, čím vaše blízké obdarovat. Stejnou situaci pak bohužel zažívají stovky dalších lidí. Všichni opozdilci se tak scházejí v nekonečných frontách, které rozhodně na náladě nepřidají.

29. 10. 2018Spolupráce H&M a Moschina je na světě. Kromě Naomi Campbell se po mole prošel i český model!

Proto zkuste vyrazit na nákupy co nejdříve. Doporučujeme například nákupy v nejznámějším outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet, ve kterém nabízí prémiové zboží od více jak 200 módních značek se slevami v rozmezí 30-70 % z původních cen po celý rok. A pokud budete sledovat jejich web a sociální sítě, můžete narazit na další mimořádné akce, které nákupní centrum pořádá minimálně jednou měsíčně. A čím byste mohli rodinu i přátele potěšit?

Sportovní výbava

Zimní sezona právě startuje. Takže máte možnost udělat radost svým blízkým, kteří jsou nadšenci do zimních sportů. Ať už budete chtít koupit outdoorové zimní oblečení, sportovní náčiní, ochranné pomůcky nebo výbavu do posilovny, ve Fashion Arena Prague Outlet naleznete opravdu ten správný dárek.

Helma Salomon, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 3790 Kč, outletová cena 2653 Kč

Stylové oblečení

Hezkým módním kouskem neurazíte ženu, ale ani muže. Zkuste si před nákupem zjistit velikost oblečení, kterou nosí obdarovaný. Vyhnete se tak jeho nesmělému úsměvu u stromečku, když netrefíte správnou velikost. Asistenti v obchodech vám také vždy poradí vhodnější alternativu, která bude odpovídat vkusu obdarovaného.

25. 10. 2018Genetici opět hledali „gay gen“. Zjistili, že nesouvisí jen s homosexualitou, ale ovlivňuje i sexuální život heterosexuálů

Doplňky a zavazadla

Pokud jste zcela bez nápadu, nikdy neurazíte kvalitním doplňkem. U žen to jsou samozřejmě šperky, ale i pro muže lze vymyslet originální překvapení. Co letos zkusit vybrat například kožené rukavice, brašnu nebo pásek? Radost udělá ale i reprezentativní peněženka nebo cestovní zavazadla. Jsme si jisti, že ve Fashion Arena Prague Outlet naleznete přesně to, co udělá vašim blízkým radost.

Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet Advertorial
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop