Čekáte pod stromečkem měkké dárky? Pořiďte si žehlicího panáka!

19. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Čekáte pod stromečkem měkké dárky? Pořiďte si žehlicího panáka!

Vánoce jsou za dveřmi, to jistě víte. A snad každý pod stromečkem najde i „měkké“ dárky, jako jsou košile či trika. Pokud chcete, aby vám dlouho vydržely, a také pokud si chcete ušetřit práci s žehlením, je čas zavolat jednoho šikovného pomocníka.

3. 12. 2018Objednáváte si v McDonald’s jídlo přes dotykové obrazovky? Průzkum v provozovnách ukázal, že jsou plné fekálních bakterií!

Lidí, kteří rádi žehlí, moc nebývá. Čas strávený hrbením se nad žehlicím prknem se rozhodně dá využít účelněji a právě k tomu vám napomůže žehlicí panák. Stačí na něj navléknout vypraný a vyždímaný svršek, který chcete mít vyžehlený jako ze škatulky, nechat panáka nafouknout teplým vzduchem a pak už se mokré košile suší a žehlí samy. Celý proces netrvá déle než sedm minut. Můžete sušit a žehlit i blůzy či trička.

Tenhle šikovný krasavec vám ušetří práci i čas

Praktický je i nástavec, na němž můžete usušit kalhoty. Proces probíhá stejně jako u sušení košil, trvá pak mezi jedenácti a čtrnácti minutami. Rychlé a bezpracné je i samotné sejmutí šatů z panáka, trvá maximálně dvě minuty.

Žehlicí panák žehlí a suší šetrně. Při relativně nízké teplotě 65 stupňů Celsia se nemusíte o látku bát. Na látku nijak netlačí, proto se ani nemusíte obávat, že by se vám při procesu sušení a žehlení košile oblýskaly třeba u knoflíků.

1. 12. 2018Podívejte se na aktuální fotky sexy umělce ze Sýrie, který je manželem Rickyho Martina

Když si člověk sečte, co všechno žehlicí panák umí a kolik času ušetří, skoro se nabízí jedna myšlenka. Možná že se tenhle pomocník sám krásně hodí pod stromeček, hned vedle těch košil, které bude jednou žehlit.

Zdroj: Žehlicí panák
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop