Užijte si veselé a vášnivé Vánoce s erotickými hračkami

21. 11. 2018 07:00 Vánoční tipy 2018
Užijte si veselé a vášnivé Vánoce s erotickými hračkami

Vánoce jsou dobou, kdy svým milovaným rozdáváte radost. Některé dárky si ale nejlépe užijete společně. A nejinak je tomu u erotických hraček, které pod stromečkem asi najde mnoho párů všech pohlaví.

19. 11. 2018Nepřestávejte si hrát! Zajděte si na výstavu panenek a vaše dětská duše pookřeje

Vánoční období by možná svádělo k trochu lacinému vtipkování o tom, abyste neměli jako ten stromeček „koule jen na ozdobu“. A vlastně proč ne? Proč si nepořídit něco, co vám - či vašemu partnerovi - prodlouží erekci, oddálí ejakulaci a celkově tak vylepší společné chvilky? V e-shopu Erotic Store najdete např. širokou nabídku škrticích kroužků na penis, z níž si jistě vybere každý.

Zpříjemněte si nejen Vánoce s erotickými dárky

Pro začátečníky jsou nejvhodnější tkaničková škrtidla, která si můžete nastavit přesně na ten průměr, který je vám příjemný. Nepřežeňte to s utahováním, jinak vám opravdu bude vaše „kožená peněženka“ hrát všemi barvami, přesně jako ty ozdobičky. Podobně poslouží i kroužky z měkkých materiálů, které jsou pružné a natahovací a snadno se přizpůsobí každé velikosti.

Pro fajnšmekry pak Erotic Store v sortimentu erotických pomůcek nabízí vibrační kroužky. Zatímco klasické škrticí kroužky se navlékají až za varlata, tato pomůcka se obléká „dopředu“. Zážitek pak spojí to nejlepší z použití vibrátoru a klasického sexu. Není nad to, když se i poctivá „mužná chlouba“ rozvibruje jako umělý přítel.

9. 12. 2018Kdepak "láska a páska"! Poslechněte si ty nejlepší české texty písní z minulosti i ze současnosti

Ale sortiment tohoto e-shopu je mnohem širší. Místo toho, abychom vám zde vypisovali „telefonní seznam“ všech výrobků, radíme vám, abyste stránky sami navštívili a vybrali si. Na své si tu přijdou jak dámy, tak i pánové, romantici i ti, pro které příjemný večer začíná výpraskem. Takže vám přejeme příjemné a vzrušující Vánoce!

Zdroj: Erotic Store
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop