Vyhrajte poukaz v hodnotě 1 500 Kč na erotické pomůcky dle vlastního výběru!

7. 12. 2017 06:00 Vánoční soutěž 2017
Vyhrajte poukaz v hodnotě 1 500 Kč na erotické pomůcky dle vlastního výběru!

Značka BOOM přináší exkluzivní produkty, které vynikají krásným balením, lákavými tvary a barvami, vysokou funkčností a k tomu naprosto jedinečnou cenou. Nejen proto jsou tyto výrobky na českém trhu konkurenceschopné.

26. 6. 2018Revoluce ve fitness? Nyní si můžete pořídit „posilovnu do kapsy“ a díky ní zhubnout, aniž byste kamkoli chodili

Tyto erotické pomůcky mají skvělý poměr kvalita x cena. Koupíte si za stejnou cenu výrobek z PVC, nebo raději ze silikonu? Erotické pomůcky značky BOOM jsou vyráběny ze silikonu nejvyšší medicínské kvality.

Většina těchto erotických pomůcek je již vybavena lithiovými bateriemi, které se dobíjejí pomocí USB kabelu. Jejich provoz je proto levný.

Vybrat si můžete z celé řady výrobků určených pro ženy i pro muže. Vibrátory, mastrubátory, vakuové pumpy, erekční kroužky, pomůcky pro anální sex či BDSM.

3. 7. 2018Chcete vidět opravdový bizár? Tenhle Albánec neskutečně miluje značku Versace!

Myslíme také na zdraví žen a víme, jak důležitý je trénink svalů pánevního dna. K tomuto účelu najdete pod značkou BOOM dva výrobky: BOOM MINI BO set čtyř Venušiných kuliček různé váhy. A dále BOOM HiBall vibrační kuličky. Jedná se o jedinečný výrobek na posilování svalů pánevního dna, který vám při cvičení dává okamžitou zpětnou vazbu. Jak je to možné? Díky senzorům tlaku, které sbírají data a předávají je přes Bluetooth do aplikace v mobilním telefonu. Aplikace vypočítává sílu, intenzitu, výdrž a opakování cviků a sleduje vaše zlepšování v průběhu času.

A jaké novinky přináší značka BOOM v tomto roce? Skutečné supernovinky vyrobené podle reálných předloh! Dildo Robert Rosenberg a umělou vaginu Paula Wild.

Zdraví a bezpečnost materiálů, ze kterých jsou výrobky značky BOOM vyrobeny, jsou prioritou, proto dáváme tyto výrobky testovat Státnímu zdravotnímu ústavu a výsledky ukázaly, že výrobky značky BOOM jsou pro lidské zdraví bezpečné.

03 Twinhead 

Twinhead masážní hlavice růžová 2v1 - dvoumotorová masážní hlavice s ohebným krkem pro erotické i relaxační masáže. Je oboustranná, využijete ji i jako klasický vibrátor

 

Vyhrajte kupon v hodnotě 1500 Kč na zakoupení zboží na www.sexshop.cz, stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku:

 

Kdy u Sexshop.cz padlo rozhodnutí, že začne připravovat výrobu silikonového dilda podle odlitku penisu pornoherce Roberta Rosenberga?

 

Nápovědu naleznete ZDE!

Své odpovědi zapisujte ZDE!

Tyto a další erotické pomůcky také zakoupíte na www.boom.cz a www.sexshop.cz

Zdroj: Sexshop.cz

Advertorial

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop