Odpočinek všemi smysly s luxusní kosmetikou – takové je Spa by L'Occitane na zámku Chateau Herálec
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Chateau Herálec

Odpočinek všemi smysly s luxusní kosmetikou – takové je Spa by L'Occitane na zámku Chateau Herálec

V době, kdy se za wellness hotel označí kdejaký penzion s rozbitou vířivkou, je velmi těžké najít takový, kde si skutečně odpočinete a kde se o váš relaxační zážitek postarají opravdoví profesionálové. Máme pro vás ale dobrou zprávu! My víme, kde ten opravdový wellnes hotel najdete. Na zámku Chateau Herálec věnovali relaxačním aktivitám celé jižní křídlo a to pod patronátem vyhlášených Spa by L’Occitane.
Redakce Redakce Autor
15. 4. 2024

O zámku Herálec jste jistě již někdy slyšeli. Jeho líbivé gotizující průčelí se dvěma kamennými věžemi tu a tam vykoukne z luxusních průvodců nebo dokonce kalendářů. A jak zámek spatříte, nemůžete se ubránit pocitu, že by se v něm žilo přímo pohádkově. Na rozdíl od většiny jiných zámků si tu pohádkovou pohodu můžete vyzkoušet na vlastní kůži – díky Spa by L’Occitane doslova a nejen na vlastní kůži, ale všemi smysly.

Za tímto výjimečným wellness hotelem stojí zámecká paní Alexandra Kasperová, která stála i u výběru luxusní hotelové kosmetiky. „Objevila jsem ji po mnoha problémech s mou citlivou pletí. Když se z několika měsíců používání kosmetiky L’Occitane bez jakékoliv alergické reakce staly roky, uzavřela jsem s ní vztah na celý život,“ říká. Stejnou péči chtěla dopřát i svým hotelovým hostům. „Výběr hotelové kosmetiky byl pro mě jasnou volbou!

Spa by L’Occitane

Hotelovou kosmetikou to však neskončilo. „Moc jsem si přála, aby si svět mimořádné kvality, vůní a úžasných přírodních ingrediencí mohli užít i hosté v zámeckém spa,“ prozradila Alexandra. A sen se jí nakonec splnil. Chateau Herálec zástupce značky L’Occitane oslovil a protože splňoval všechny velmi náročné podmínky na kvalitu a profesionální personál, spolupráce mohla začít a trvá již 10 let! O kvalitní péči v zámeckém Spa by L’Occitane svědčí i fakt, že jde o první místo ve střední Evropě, kterému značka L’Occitane propůjčila svou záštitu. Mimochodem, Spa L’Occitane jako značka získala v loňském roce prestižní ocenění World Best Spa Brand!

Zámecké wellness vám poskytne opravdu jen to nejlepší! V jižním křídle zámku najdete pod středověkými klenbami plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem, prostornou finskou saunu, švédskou bylinkovou saunu i pročišťující parní lázeň. Dáváte-li přednost soukromí, čeká na vás prostorná vířivá vana v zámecké věži, a pro zastánce aktivního odpočinku je připraveno i moderně vybavené fitness.

<Path> Sprchové pivo: wellness trend, který Čechy nadchne. Zahrnuje totiž skutečně sprchu a pivo. V čem je „kouzlo“?Zdroj: thedailybeast.com, fatherly.com, theatlantic.com, neuwritewest.org, livescience.com, en.wikipedia.org, sciencedirect.com, pangpangbrewery.se

Odpočinek všemi smysly

Zmíněná místa, kde můžete relaxovat podle svého uvážení, a dostupné masáže a terapie zaručí, že si odpočinek vychutnáte opravdu všemi smysly. Díky hmatu oceníte, že všechny procedury jsou realizovány výhradně ručně bez použití jakýchkoli rušivých strojů. Na lůžku vás navíc budou hýčkat pouze měkké přírodní materiály a také příjemné textury všech kosmetických přípravků L’Occitane.

Tipy redakce

Péče je věnována i vašemu zraku nebo sluchu – spa totiž najdete v zámeckém traktu z 18. století s krásnými klenutými stropy osvětlenými tlumeným světlem. Prostory jsou také plné přírodních tlumených barev a něžných květů slaměnek nebo levandule. Každou terapii navíc doplňuje relaxační hudba se zvuky přírody a mistrovskými tóny.

Esenciální oleje přípravků L’Occitane vás pak přenesou do světa kouzelných vůní, které budou pohlazením pro váš čich. A chuť? Před terapií nebo po ní vás potěší šálek bylinkového čaje, domácí sušené ovoce nebo koláčky ze zámecké kuchyně.

Luxusní pokoje a harmonické okolí

O Chateau Herálec bychom nemohli psát, aniž bychom zmínili jeho pokoje, kterým vládne prostor, luxus a kreativita. Nemusíte se bát, že na vás čekají zámecké komnaty s těžkými a prašnými závěsy nebo koberci, s laciným zlacením na všech možných plochách a nekvalitní reprodukce na divokých tapetách. Naopak se zde staré s novým prolíná v harmonickém souladu a luxus se zde projevuje hlavně prostorem, pohodlím a kvalitními materiály.

Kolem zámku se navíc rozkládá nádherný park, kam si můžete jít zaběhat, nebo se v něm jen tak povalovat na trávě a poslouchat zvuky přírody. Upřímně se divíme, že jste dočetli až sem a že už nebalíte tašky a nerezervujete pokoje!

Zdroj: Chateau Herálec

Populární
články

E-Shop