Nová smyslnost: Satisfyer hovoří o nejnovějších trendech v sexu pro rok 2024
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Adobe Stock

Nová smyslnost: Satisfyer hovoří o nejnovějších trendech v sexu pro rok 2024

Certifikovaná sexuoložka Megwyn White odhaluje nejzajímavější sexuální trendy pro nadcházející rok.
Redakce Redakce Autor
25. 3. 2024

Ať už se zajímáte o duchovní růst, smyslné orgasmy bradavek, sexuální kondici, nebo se učíte zacházet s erotikou v pozdějším věku, nový rok má pro vás připraveno něco speciálního pro každou nuanci rozkoše a vášně.

Na úvod vzrušujícího roku plného bezbřehé rozkoše vám Megwyn White, certifikovaná sexuoložka a ředitelka vzdělávání společnosti Satisfyer, představuje pět nejžhavějších sexuálních trendů tohoto roku. 

1. Sexuální pohoda - Všímavost a sexuální potěšení pro relaxaci 

Vyvrcholení může pomoci zmírnit úzkost, zlepšit náladu a dokonce posílit náš imunitní systém. Podle spotřebitelského průzkumu společnosti Satisfyer, provedeného ve spolupráci s agenturou Harris Poll v roce 2020, téměř třetina žen (32 %), které vlastní zařízení pro sexuální potěšení, je považuje za nástroj pro relaxaci a úlevu od stresu. Během orgasmu se v mozku aktivuje centrum odměny a produkuje se odpovídající neurotransmiter dopamin. Také díky hormonu štěstí serotoninu se vznášíme v oblacích. Kromě toho se při vyvrcholení v těle uvolňují endorfiny a hormon oxytocin - ten snižuje hladinu stresového hormonu (kortizolu). 

Uvolnění a pocit sexuální extáze se nemusí vylučovat - právě naopak! Ještě větší uvolnění přináší nová funkce aplikace Satisfyer Connect – meditace Satisfyer High Touch, která kombinuje potěšení a soustředěnou pozornost, abyste se nejen uvolnili, ale také nasměrovali sexuální energii k větší pohodě a posílení celkového sebevědomí.

Třemi největšími brzdami sexuálního potěšení a erotického ztělesnění jsou stres, úzkost a nedostatek ztělesnění. Meditace High Touch Satisfyer pomáhají uživatelům překonat tyto tři překážky na cestě k rozkoši pomocí postupných sezení vedených Megwyn White. Prostřednictvím podmanivých pohlcujících zvukových krajin, řízených vlastních doteků, relaxačních technik, mentálního přerámování a jemného povzbuzování mohou uživatelé rozšířit pásmo rozkoše a erotiky na hluboké prožitkové úrovni.

Meditace High Touch Satisfyer je vytvořena tak, aby posilovala erotickou plasticitu tím, že podporuje hlubší propojení s dráhami rozkoše. To kultivuje zvýšenou smyslnost a posiluje intimitu, a to jak se sebou samým, tak s ostatními. Megwyn White vysvětluje: „Naše meditace High Touch jsou o ponoření se do pohlcujícího vícesmyslového prožitku potěšení, bez zátěže a rozptýlení, které pomáhají proniknout do potěšení na nejhlubší úrovni. Erotická rozkoš je jedním z našich nejpřirozenějších a nejdůležitějších zdrojů, protože využívá pramen životní energie v našem nervovém systému. Když se člověk na tuto energii lépe naladí, může k ní snáze přistupovat sám nebo s partnerem a dosáhnout tak větší blaženosti a intimity. Proto je meditace dokonalým doplňkem pro sólo nebo partnerská dobrodružství.

<Path> Vlastní gay život nežil, zasvětil jej péči o matku. Té ani neřekl, kým vlastně je. „Ničeho nelituji,“ tvrdí i tak 70letý VáclavZdroj: Redakce/Respondent

2. Nipplegasmus - Erogenní zóny po celém těle 

Pryč jsou časy, kdy se jen „uvolňovaly bradavky“. Nyní jde o to, abyste odhalili příjemné způsoby, jak „stimulovat bradavky“ k nevídanému blahu. Ano, lidské tělo je hřištěm chtíče a i naše bradavky nabízejí pokladnici nuancí. Bohužel, bradavky jsou často nedostatečně prozkoumány nebo zcela ignorovány, pokud jde o smyslné hrátky. To vše se změní, protože nové nástroje znovu rozvíjejí potenciál bradavek, které lze něžně svádět ze všech úhlů. Orgasmus bradavek? Oooh yess!

Podle nového výzkumu MRI bylo zjištěno, že stimulace bradavek aktivuje stejné oblasti mozku jako stimulace genitálií, což odhaluje jejich zásadní roli v sexuálním potěšení. Ve studii přibližně 29 % dotázaných žen uvedlo, že již zažilo orgasmus bradavek, zatímco 81,5 % uvedlo, že stimulace bradavek nebo prsou způsobila nebo posílila jejich sexuální vzrušení. Také mnoho mužů považuje hraní si s bradavkami za neuvěřitelně vzrušující, ačkoli zde zatím nejsou k dispozici konkrétní údaje o orgasmech způsobených čistě jejich stimulací.

Tipy redakce

Při hraní s bradavkami je nejlepší začít pomalu, aby se v těle vytvořilo erotické napětí – ideální je tedy delší předehra. Hračka, jako je kupř. Satisfyer Twirling Pro, je dokonalým společníkem pro nesčetná vyvrcholení. Lze ji použít oboustranně a šikovně rozmazluje vzrušujícími tlakovými vlnami a vibrační špičkou – nesčetné možnosti použití, včetně stimulace bradavek a dalších příjemných oblastí použití, jsou zaručeny. 

3. Zvyšte svou kondici – uvolněte sílu sexuální stimulace pro sílu a zdraví! 

Už samotné milování je trénink, ale cílený trénink před sexem ho posouvá na zcela novou úroveň. Naši schopnost prožívat rozkoš ze sexuálních zážitků podporují klíčové svaly obklopující naše erotogenní orgány. Tyto svaly hrají zásadní roli při podpoře pohybu a umožňují tělu zůstat v proudu rozkoše. Není žádným tajemstvím, že cvičení zlepšuje tělesný vzhled a sebevědomí, ale málokdo ví, že cílený trénink a strečink mohou zvýšit sexuální kondici.  

Chcete své intimní chvilky ještě více oživit? Silné hýžďové svaly vám mohou poskytnout požadovaný impuls. A nezapomeňte na flexibilitu! Pružné ohybače kyčelních kloubů umožňují lepší pohyblivost v kyčlích a schopnost tlačit boky dopředu. Tak proč to nezkusit? A co je to sexuální zdraví bez síly vašeho prvotního pánevního dna? Tento závěs smyslných svalů obklopuje vaše erotické orgány a je tajnou omáčkou rozkoše. Při správných kontrakcích a uvolnění může vaše pánevní dno pomoci katalyzovat vše od průtoku krve, udržování erekce, až po uvolnění bioelektrické blaženosti orgasmického vyvrcholení. Kuličky lásky jsou dokonalým společníkem pro využití těchto svalů.  

<Path> „Gayové nejsou nastaveni na monogamii,“ myslel si muž, který nyní žije s HIV. Aktuálně doufá, že najde pravou láskuZdroj: Anonymní respodent, Instagram profil lgbtlifecenter, redakce

Pro příklad tu máme Venušiny kuličky Satisfyer, jež mají moderní strukturu, která při sexuálních hrátkách vytváří intenzivní a účinnou stimulaci. Při každém pohybu závaží uvnitř kineticky vibrují a pomáhají tak aktivovat okolní svalová spojení, což usnadňuje a zintenzivňuje orgasmus! Cvičení s kuličkami lásky funguje velmi jednoduše. Vložte kuličky lásky a napněte svaly pánevního dna, abyste kuličky stlačili k sobě, pak vydržte pět sekund. Proces lze opakovat až třikrát denně. 

Pořádné dovádění v posteli vyžaduje vytrvalost – zařazení intervalového tréninku a cíleného kardio cvičení může pomoci zabránit náhlému pocení. A muži? Silový a vytrvalostní trénink může podpořit lepší průtok krve, což účinně zvyšuje výkonnost

<Path> I muži mají své erotogenní zóny. Kde? A které z nich jsou nejcitlivější?Zdroj: masterclass.com, womenshealthmag.com, healthline.com, my.clevelandclinic.org

A co takový rychlý večerní spinning na posílení výdrže? S novým  nástavcem Satisfyer Spinning G-Spot 1 získá tahle činnost zcela nový význam! Smyslný sladký bod je zde hýčkán rovnou dvakrát – vibracemi a rotací, což pomáhá rozproudit energii z různých úhlů, zatímco se dostáváte do rytmu rozkoše! Hračka, která skutečně zamotá hlavu! 

Pro různé „sportovní“ výkony jsou vhodní různí tréninkoví partneři. Hledáte něakého ideálního pro objevování „zadních vrátek“? Satisfyer Booty Absolute Beginners 4 je tu právě pro vás. Megwyn vysvětluje: „Je ideální pro ty, kteří s anální stimulací začínají, a pomůže podpořit průtok krve a vzrušení nervové pleteně, která se prolíná v prostatě a jejím okolí, a je ideální pro rozproudění jeho mojo a připravenosti k akci.“ Velkorysá základna tohoto malého análního vibrátoru z hygienického silikonu zajišťuje bezpečnou zábavu, zatímco vás čekají vzrušující experimenty. 

Tipy redakce

4. Nadčasově sexy – smyslnost v každém věku 

O sexualitě v pokročilém věku koluje nespočet mýtů a předsudků. Pravdou je, že nikdy nejste příliš staří na to, abyste si užívali! Sexuální touha se nijak nezmenšuje, ale pouze mění a to, co bylo kdysi fyzickou touhou, se může kupříkladu změnit v potřebu citové blízkosti a sblížení.  

Starší lidé mohou zjistit, že je více uspokojuje citová blízkost, která je spojena se sexuální aktivitou, než samotný akt. Jedno je jisté – tělo se s věkem mění.

U žen to například znamená, že se přirozeně sníží hladina estrogenu, což způsobí vaginální suchost a oslabení citlivých tkání v pochvě," vysvětluje Megwyn. Po menopauze se 17 až 45 % žen cítí při intimních chvilkách méně příjemně. 

Muži se s věkem samozřejmě v tomto smyslu také mění. „Menší citlivost, pomalejší vzrušení a delší doba zotavení mezi erekcemi jsou často součástí každodenního života,“ popisuje Megwyn White a vysvětluje dál. „Penis obsahuje citlivá nervová zakončení a tkáně, které mohou být potěšeny v různých stavech vzrušení a nevyžadují erekci ani ejakulaci, aby podnítily vášeň a intimitu. Jemné hrátky jsou o vyjádření touhy s oblečením nebo bez něj a o připomenutí, že je sexy ve všech svých podobách.

Mají starší lidé při všech těchto změnách skutečně sex? Ano, skutečně! V americké studii, provedené mezi lidmi ve věku 75-85 let, kteří byli sexuálně aktivní, 54 % z nich uvedlo, že mají sex dvakrát nebo třikrát měsíčně, a 23 % uvedlo, že mají sex jednou nebo vícekrát týdně. Je důležité si uvědomit, že i když se naše těla mohou měnit, naše touhy přetrvávají, protože sexualita je zdrojem identity a emocionálního spojení. Někteří senioři mohou v pozdějším věku dokonce nalézt ve svém životě větší uspokojení a dohánět co se dá různými experimenty, což může prospět sexuální intimitě. 

Jednou z perfektních hraček pro takové experimenty je Satisfyer Double Crystal, který je dodáván bez jakýchkoli vibračních programů. Díky hladkému materiálu z nerozbitného borosilikátového skla je hračka příjemná na kůži. Díky svému mírně zakřivenému tvaru a možnosti použít hladkou nebo drážkovanou stranu dosáhne bez námahy na všechna „žhavá“ místa. 

Protože je vyroben ze skla, je také bez tření, což z něj činí ideální volbu pro ženy po menopauze, protože nepoškozuje citlivé tkáně a díky své schopnosti absorbovat teplo může přirozeně podporovat průtok krve. Zátěžový aspekt napomáhá dalšímu uvolnění a zvýšení požitku a lze jej využít i zevně jako terapeutický nástroj, nebo jako masážní pomůcku. Je to opravdový všestranný pomocník.  Před použitím ho jednoduše vykoupejte v teplé vodě, nebo ho nechte vychladnout v lednici – hra teplot v ní zažehne nové vzrušující okamžiky. 

Tipy redakce

5. Nový rituál krásy – orgasmus glow

Masturbace a orgasmus jako rituál krásy. Kdo by to byl řekl? Orgasmy zvyšují průtok krve tělem, přenášejí více kyslíku do buněk a tím dodávají pleti zářivý lesk, včetně účinku proti stárnutí. Díky zvýšenému obsahu kyslíku orgasmy přirozeně podporují růst kolagenu.

Orgasmický projev je nejen uvolněním napětí a rozkoše, ale také celkovou lymfatickou masáží, která pomáhá detoxikovat tělo a uvolnit svaly v obličeji, které přispívají ke vzniku vrásek. Tento jev můžeme názorně vidět na příjemné zvláštnosti nechvalně známého obličeje ve tvaru písmene „O“. Ale je toho víc!

<Path> Pečujte o pleť stejně dokonale jako v kosmetickém salonu. Na Sothys spoléhají i hvězdy mířící na červený koberec!Zdroj: Sothys, sothys.cz

Orgasmus také vyvolává přívaly oxytocinu a prolaktinu. Tyto relaxační hormony pomáhají při regulaci spánku a navozují uvolnění, což zase může mít pozitivní vliv na pleť. Megwyn White k tomu říká: „Existuje velmi dobrý důvod, proč tomu říkáme afterglow. Po přílivu chemických látek pro dobrý pocit, novém prokrvení obličeje a uklidňující relaxaci vám zůstane přirozený zářivý vzhled.“

Který z výrobků Satisfyeru zintenzivňuje takové potěšení? Třeba Satisfyer Triple Lover, jehož název zároveň vystihuje jeho podstatu. Tento vibrátor s hůlkou a králíčkem, vybavený třemi výkonnými motory, zajišťuje nádherně rozmanité zážitky. Zahnutá hřídel a drobný stahovač klitorisu obdaří bod G a klitoris hlubokými vibracemi a nabízí dvanáct lákavých vibračních programů. Pokud máte chuť na masáž celého těla, Satisfyer Triple Lover se může proměnit i ve speciální masážní hůlku. Pyšní se klasicky tvarovanou masážní hlavicí, která bez námahy zmírní napětí během mrknutí oka. Tento aspekt hračky poskytuje nejen všestrannost díky dvanácti vibračním programům, ale nabízí také možnost sejmout silikonový uzávěr masážní hlavice pro vaginální nebo klitoriální stimulaci - což zaručuje postorgastickou záři!

Který z těchto trendů jste tenhle rok už stihli zažít? Případně zažíváte zcela něco jiného, o čem ani psát nelze?

Zdroj: satisfyer.com, issuu.com, nbcnews.com, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov, menopause.org, thelancet.com

Populární
články

E-Shop