Perfektní koupelna navržená architektem není rozmar ani nesplnitelný sen
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Perfecto Design/se svolením

Perfektní koupelna navržená architektem není rozmar ani nesplnitelný sen

Začátek roku je časem novoročních předsevzetí. Možná i vy v těchto dnech odhodlaně vyrážíte do posilovny a pak místo milované pizzy večeříte zeleninový salát. Součástí péče o sebe ale není jen zdravé jídlo a pohyb, chybět nesmí ani pořádná dávka relaxace. Dopřát si ji můžete každý den – ať už v podobě koupele, nebo sprchy. Pokud se ale snažíte načerpat psychické síly v koupelně s nepěkně zašlou vanou či dlaždičkami podivných barev a vzorů, jde to opravdu těžko. Mít dokonalou koupelnu přitom nemusí být těžké, pokud ji svěříte do péče odborníků ze studia Perfecto Design.
Redakce Redakce Autor
5. 2. 2024

Dopřejte si luxus

Pražské koupelnové studio Perfecto Design je zárukou, že koupelna bude nejen funkční, ale zároveň elegantní, luxusní a přesně taková, o jaké sníte. Jako jedno z mála koupelnových studií na českém trhu totiž Perfecto Design svěřuje tvorbu návrhů svým zkušeným architektům. Na první pohled to může vypadat jako přílišný luxus a tři a půl tisíce korun za návrh jako „zbytečná“ investice. Opak je ale pravdou.

Dům si navrhnout netroufneme, ale koupelnu ano? 

Ačkoli dům bychom si sami navrhnout netroufli, interiéry už do péče architektů svěřujeme jen málokdy, a to je obrovská škoda. Pečlivě promyšlené detaily, volba materiálů – to vše spolu s vysokou kvalitou provedení zaručí, že interiér bude nejen lahodit oku, ale bude i plně funkční. To platí i pro koupelny. Na začátku každé zakázky v Perfecto Design je proto osobní schůzka s architektem.

Tipy redakce

Cesta k dokonalé koupelně začíná dokonalým návrhem

Během zhruba devadesátiminutové schůzky se architekt zákazníka pečlivě vyptá nejen na klíčovou otázku ohledně rozpočtu, ale hlavně na oblíbené barvy, styl a materiály. V showroomu si lze na vlastní oči prohlédnout a osahat vybavení a nasměrovat tak návrh správným směrem. Architekti se totiž snaží své klienty poznat co nejlépe tak, aby návrh neodrážel jejich vlastní vkus, ale vkus zákazníků.

Návrh včetně předpokládaného rozpočtu a informací o dostupnosti zboží studio vypracuje do dvou týdnů a pak se roztáčí kolo schvalování. První návrh totiž nemusí být hned perfektní a pochopitelně s ním nemusíte okamžitě souhlasit. Jakmile jej ale spolu s architektem dovedete k dokonalosti, získáte finální rozpočet a samozřejmě i technický výkres. Stavbaři tak získají dokumentaci, podle které se dá skutečně stavět a kde všechno sedí do nejmenších detailů. Pokud navíc celková cena zboží a služeb přesáhne 80 000 Kč, v Perfecto Design vám 3 500 Kč zaplacených za návrh odečtou.

Nemáte stavební firmu? Nevadí!

V Perfecto Design jsou připraveni i na to, že nemáte domluvenou stavební firmu, která návrh zrealizuje. Spolupracují hned s několika společnostmi a tu nejvhodnější vyberou i s ohledem na to, jak moc se nemůžete své vysněné koupelny dočkat a jak na stavbu pospícháte.

Samotná stavba je pro mnohé zdrojem infarktových stavů a zoufání si nad problémy v komunikaci s dodavateli nebo stavbaři. Studiu Perfecto Design ale není duševní pohoda klientů cizí, a tak spolupráce jen předáním návrhu koupelny vybrané stavební firmě nekončí. Se stavbaři studio aktivně komunikuje, řeší možné problémy a nezatěžuje zákazníky dohady o tom, kdo a kde případně udělal chybu. Prostě vše vyřeší.

Originalita, výjimečný design i kvalita. Zapomeňte na vybavení z hobbymarketů!

Samozřejmě pokud milujete koupelnovou baterii, kterou jste si vyhlédli v oblíbeném hobbymarketu, architekt z Perfecto Design ji do návrhu zapracuje. Když ale vsadíte na produkty, které nabízí přímo toto studio, nebudete litovat. V sortimentu má totiž vše, bez čeho se žádná koupelna neobejde.

Navíc si můžete vybírat z produktů, které jinde nemají. Posledním přírůstkem v nabídce jsou neotřelé a zároveň elegantní vodovodní baterie italského výrobce QD MagistroLab. Kolekce s názvem Smile vykouzlí svou hravostí úsměv na tváři, baterie Swing zase sází na jednoduché geometrické tvary v duchu architektury vody. Itálie je ostatně považována za mekku designu, jen vzpomeňme třeba na legendy Ferrari, Prada nebo Gucci. A tak i další z nováčků v nabídce Perfecto Design pochází z Itálie. Dlažby značky Atlas Concorde se inspirují vzácnými přírodními materiály jako mramor nebo travertin a jen málokdo na první pohled pozná, že skutečně nejde o originál. Všechno zboží vám navíc v Perfecto Design objednají a dodají přesně tak, jak bude potřeba.

Dokonalou koupelnu potřebujeme, dokazují to průzkumy

Pražské studio Perfecto Design není na trhu žádným nováčkem. Už od roku 2007 se zabývá prodejem koupelnového vybavení, které splňuje vysoké požadavky na kvalitu i estetiku, ale zároveň zůstává cenově přijatelné. Od počátku svého působení na trhu spolupracuje s týmem architektů, jejichž řady se navíc v roce 2015 ještě rozrostly. To vše je zárukou, že koupelna bude prostě dokonalá. Ne náhodou se tedy dnes studio pyšní více než 1500 zrealizovanými návrhy.

O tom, že nejsou žádní nováčci, ale že opravdu vědí, co dělají a mají nejen zkušenosti, ale i cit pro krásu, svědčí i ocenění britského magazínu Build specializovaného na architekturu, stavbu a design. Ten Perfecto Design vyhlásil před dvěma lety nejlepším koupelnovým studiem ve střední Evropě.

<Path> Nejmodernější odsavače par v kuchyni na pohled vůbec nepoznáte (a ani je neuslyšíte). Jejich výkon však oceníte okamžitěZdroj:

Koupelna zkrátka nemá být jen funkční. Je to jedna z nejvyužívanějších místností v domě nebo bytě, kam si neodcházíme jen čistit zuby, umýt vlasy nebo oholit vousy. Je to místo, kde si užíváme soukromí, zpíváme, čteme a ano, ruku na srdce, někdy se prostě jen tak zašíváme před okolním světem. V koupelně prý strávíme rok a půl života! A to už je opravdu pádný důvod pro to, aby naše koupelna byla bez jediné chybičky.

Zdroj: Perfecto Design

Populární
články

Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Letní měsíce údajně prospívají nejen celkovému vzhledu, ale i intimním partiím
TĚLO & MYSL

Teplé letní dny prý svědčí mužskému nádobíčku. Je „letní přirození“ jen toužebné přání, nebo realita?

Autor: Mirka Dobešová
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
Průzkumy opakovaně potvrzují, že manželství je tím nejdůležitějším pro pocit štěstí
LIDÉ

Peníze štěstí nezaručí. Receptem na spokojený život je manželství, potvrzují výzkumy

Autor: Mirka Dobešová
Příprava koktejlu Geranium
TRENDY

„Opičí bar“ v centru Prahy slibuje nejen skvělý gin, ale i koktejly, které osloví každého – včetně abstinentů a veganů

Autor: Mirka Dobešová
Batoh z řady Thule Subterra 2 je stylový a praktický
LUXURY TRAVEL

Nejlepší parťáci na cesty? Jeden je malý, skladný a má čtyři kolečka a druhý se vám „usadí“ na zádech, aniž byste si všimli

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop