Perfektní koupelna navržená architektem není rozmar ani nesplnitelný sen
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Perfecto Design/se svolením

Perfektní koupelna navržená architektem není rozmar ani nesplnitelný sen

Začátek roku je časem novoročních předsevzetí. Možná i vy v těchto dnech odhodlaně vyrážíte do posilovny a pak místo milované pizzy večeříte zeleninový salát. Součástí péče o sebe ale není jen zdravé jídlo a pohyb, chybět nesmí ani pořádná dávka relaxace. Dopřát si ji můžete každý den – ať už v podobě koupele, nebo sprchy. Pokud se ale snažíte načerpat psychické síly v koupelně s nepěkně zašlou vanou či dlaždičkami podivných barev a vzorů, jde to opravdu těžko. Mít dokonalou koupelnu přitom nemusí být těžké, pokud ji svěříte do péče odborníků ze studia Perfecto Design.
Redakce Redakce Autor
5. 2. 2024

Dopřejte si luxus

Pražské koupelnové studio Perfecto Design je zárukou, že koupelna bude nejen funkční, ale zároveň elegantní, luxusní a přesně taková, o jaké sníte. Jako jedno z mála koupelnových studií na českém trhu totiž Perfecto Design svěřuje tvorbu návrhů svým zkušeným architektům. Na první pohled to může vypadat jako přílišný luxus a tři a půl tisíce korun za návrh jako „zbytečná“ investice. Opak je ale pravdou.

Dům si navrhnout netroufneme, ale koupelnu ano? 

Ačkoli dům bychom si sami navrhnout netroufli, interiéry už do péče architektů svěřujeme jen málokdy, a to je obrovská škoda. Pečlivě promyšlené detaily, volba materiálů – to vše spolu s vysokou kvalitou provedení zaručí, že interiér bude nejen lahodit oku, ale bude i plně funkční. To platí i pro koupelny. Na začátku každé zakázky v Perfecto Design je proto osobní schůzka s architektem.

Tipy redakce

Cesta k dokonalé koupelně začíná dokonalým návrhem

Během zhruba devadesátiminutové schůzky se architekt zákazníka pečlivě vyptá nejen na klíčovou otázku ohledně rozpočtu, ale hlavně na oblíbené barvy, styl a materiály. V showroomu si lze na vlastní oči prohlédnout a osahat vybavení a nasměrovat tak návrh správným směrem. Architekti se totiž snaží své klienty poznat co nejlépe tak, aby návrh neodrážel jejich vlastní vkus, ale vkus zákazníků.

Návrh včetně předpokládaného rozpočtu a informací o dostupnosti zboží studio vypracuje do dvou týdnů a pak se roztáčí kolo schvalování. První návrh totiž nemusí být hned perfektní a pochopitelně s ním nemusíte okamžitě souhlasit. Jakmile jej ale spolu s architektem dovedete k dokonalosti, získáte finální rozpočet a samozřejmě i technický výkres. Stavbaři tak získají dokumentaci, podle které se dá skutečně stavět a kde všechno sedí do nejmenších detailů. Pokud navíc celková cena zboží a služeb přesáhne 80 000 Kč, v Perfecto Design vám 3 500 Kč zaplacených za návrh odečtou.

Nemáte stavební firmu? Nevadí!

V Perfecto Design jsou připraveni i na to, že nemáte domluvenou stavební firmu, která návrh zrealizuje. Spolupracují hned s několika společnostmi a tu nejvhodnější vyberou i s ohledem na to, jak moc se nemůžete své vysněné koupelny dočkat a jak na stavbu pospícháte.

Samotná stavba je pro mnohé zdrojem infarktových stavů a zoufání si nad problémy v komunikaci s dodavateli nebo stavbaři. Studiu Perfecto Design ale není duševní pohoda klientů cizí, a tak spolupráce jen předáním návrhu koupelny vybrané stavební firmě nekončí. Se stavbaři studio aktivně komunikuje, řeší možné problémy a nezatěžuje zákazníky dohady o tom, kdo a kde případně udělal chybu. Prostě vše vyřeší.

Originalita, výjimečný design i kvalita. Zapomeňte na vybavení z hobbymarketů!

Samozřejmě pokud milujete koupelnovou baterii, kterou jste si vyhlédli v oblíbeném hobbymarketu, architekt z Perfecto Design ji do návrhu zapracuje. Když ale vsadíte na produkty, které nabízí přímo toto studio, nebudete litovat. V sortimentu má totiž vše, bez čeho se žádná koupelna neobejde.

Navíc si můžete vybírat z produktů, které jinde nemají. Posledním přírůstkem v nabídce jsou neotřelé a zároveň elegantní vodovodní baterie italského výrobce QD MagistroLab. Kolekce s názvem Smile vykouzlí svou hravostí úsměv na tváři, baterie Swing zase sází na jednoduché geometrické tvary v duchu architektury vody. Itálie je ostatně považována za mekku designu, jen vzpomeňme třeba na legendy Ferrari, Prada nebo Gucci. A tak i další z nováčků v nabídce Perfecto Design pochází z Itálie. Dlažby značky Atlas Concorde se inspirují vzácnými přírodními materiály jako mramor nebo travertin a jen málokdo na první pohled pozná, že skutečně nejde o originál. Všechno zboží vám navíc v Perfecto Design objednají a dodají přesně tak, jak bude potřeba.

Dokonalou koupelnu potřebujeme, dokazují to průzkumy

Pražské studio Perfecto Design není na trhu žádným nováčkem. Už od roku 2007 se zabývá prodejem koupelnového vybavení, které splňuje vysoké požadavky na kvalitu i estetiku, ale zároveň zůstává cenově přijatelné. Od počátku svého působení na trhu spolupracuje s týmem architektů, jejichž řady se navíc v roce 2015 ještě rozrostly. To vše je zárukou, že koupelna bude prostě dokonalá. Ne náhodou se tedy dnes studio pyšní více než 1500 zrealizovanými návrhy.

O tom, že nejsou žádní nováčci, ale že opravdu vědí, co dělají a mají nejen zkušenosti, ale i cit pro krásu, svědčí i ocenění britského magazínu Build specializovaného na architekturu, stavbu a design. Ten Perfecto Design vyhlásil před dvěma lety nejlepším koupelnovým studiem ve střední Evropě.

<Path> Designérka Krizia Robustella už představila jarní i zimní kolekci v rámci 080 Barcelona Fashion. Vsadila na extravaganci a fosforové barvy v kombinaci s pohodlnou sportovní módouZdroj:

Koupelna zkrátka nemá být jen funkční. Je to jedna z nejvyužívanějších místností v domě nebo bytě, kam si neodcházíme jen čistit zuby, umýt vlasy nebo oholit vousy. Je to místo, kde si užíváme soukromí, zpíváme, čteme a ano, ruku na srdce, někdy se prostě jen tak zašíváme před okolním světem. V koupelně prý strávíme rok a půl života! A to už je opravdu pádný důvod pro to, aby naše koupelna byla bez jediné chybičky.

Zdroj: Perfecto Design

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Mužská ruka může být netušeným zdrojem informací
TĚLO & MYSL

Velikost penisu opravdu souvisí s velikostí ruky. A nejen to, výzkumy ukazují, co vše ruka prozradí o mužské povaze a chování

Autor: Mirka Dobešová
Skořice může být v určitých případech skrytým pokladem, který má skoro každý po ruce
TĚLO & MYSL

Koření, které dokáže tlumit bolest mnohem účinněji než ibuprofen. Máme ho doma téměř všichni

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop