Instantní dávka sebevědomí? Vyzkoušeli jsme laserovou depilaci!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: istock

Instantní dávka sebevědomí? Vyzkoušeli jsme laserovou depilaci!

Hladká kůže bez ochlupení je v dnešní době estetickým standardem. Bez žiletek či holicích strojků se pravděpodobně málokdo obejde a holení patří mezi pravidelné každotýdenní činnosti mnohých z nás. Je to ale činnost docela nevděčná – hladká pokožka bez chloupků vydrží nanejvýš pár dní a pak je třeba celou proceduru opakovat znovu. Naštěstí již existují i jiné metody, jak s nežádoucím ochlupením zatočit – proto jsme se vydali do Laserového centra Anděl vyzkoušet laserovou depilaci!
Redakce Redakce Autor
24. 2. 2022

Zatočit s chloupky jednou provždy

Cest, jak se zbavit chloupků, je bezesporu více. Krom jednorázových žiletek či holicích strojků lze ochlupení odstranit také pomocí depilačního krému či vosku. To však může být velmi bolestivé a efekt bohužel netrvá déle než pár týdnů. Laserová depilace má oproti těmto metodám trvalé výsledky, díky čemuž se vyplatí mnohem více než doživotní nakupování jednorázových pomůcek, krému či vosku. Samotný zákrok spočívá v plošném a rovnoměrném ozáření pokožky laserovým světlem. Paprsek cílí na zárodečnou část cibulky chloupku a pigment, který chloupek barví. K depilaci se používají nejmodernější přístroje s dynamickým chlazením, což zvyšuje komfort zákroku..

<Path> Krása Asie skrytá v jejím vlastním chaosu: Přesvědčte se na fotografiích!Zdroj:

Naše zkušenost – depilace obličeje

My jsme vyzkoušeli depilaci horního rtu a brady a výsledky byly znát hned po prvním ošetření! A jak to probíhalo? Zákrok sám o sobě nebyl vůbec bolestivý – na pokožce sice bylo cítit lehké štípání, ale sestřička, která celý zákrok prováděla, měla po ruce ledový pytlíček a v případě potřeby proces zastavila a dané místo zchladila. Byla zde také možnost aplikovat znecitlivující krém, čehož jsme nakonec nevyužili – s ledem se vše zvládlo naprosto v pohodě.

Na samotnou proceduru je dobré přijít bez make-upu, ale v centru jsou připraveni na všechno, a tak vám i na místě poskytnou odličovací krém a pleťovou vodu. Po zákroku byla kůže mírně zarudlá, ale do dvou hodin zarudnutí kompletně vymizelo. Ihned po ošetření se epilované místo zchladí a potře zklidňujícím antiseptickým krémem. Po zákroku se také doporučuje chránit se před sluncem a ozařované místo pravidelně mazat opalovacím krémem (a to i v zimě) s minimálním faktorem SPF 50. 

A jak to bylo dál? 

Pro kompletní zbavení se chloupků bylo potřeba zákrok opakovat celkem pětkrát. Po pátém ošetření byl však výsledek téměř stoprocentní! Návštěva centra se tedy jednoznačně vyplatí – už jen z toho důvodu, že se nejedná o klasický kosmetický salon, ale skutečně o kliniku, na které působí lékaři. Po celou dobu se tedy cítíte bezpečně, protože víte, že jste v rukou profesionálů.

Profesionálního přístupu se však nedočkáte pouze při zákroku – velice příjemná byla celá návštěva. Na řadu jsme přišli přesně v čas, na který jsme se objednávali, při dřívějším příchodu jsme si v pohodlné čekárně mohli dát kávu nebo čaj. Protože jsme v minulosti navštívili i konkurenci, mohli jsme zkušenosti porovnat a Laserové centrum Anděl vyhrálo nejen díky profesionalitě, ale také díky výsledkům, které byly velice rychle viditelné a odstup mezi jednotlivými zákroky tak mohl být rovněž delší.

<Path> FOTO: Model Marlon Teixeira poodhaluje tajemství brazilské krásyZdroj:

Pro každého něco

Největším benefitem depilace je jako zázrakem znovunabyté sebevědomí – je až neuvěřitelné, co dokáže několik aplikací laseru na pokožku. V Laserovém centru Anděl je možné podstoupit depilaci více tělesných partií – krom obličeje také dolních a horních končetin, podpaží, zad… Vybere si tedy rozhodně každý. Díky lokalitě je centrum skvěle dopravně dostupné a s parkováním není zpravidla žádný problém. A pokud stále váháte, zda je pro vás laserová depilace to pravé, v rámci centra můžete využít vstupní konzultace s lékařem, který vám vhodný zákrok doporučí. Tak na co ještě čekat?

Zdroj: Laserové centrum Anděl/Spolupráce

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Vzdělávací systém zaspal a koronavirová pandemie ničemu zrovna  nepomohla
LIDÉ

Tušíte, kde se na ženském těle nachází „nubis“? Téměř polovina univerzitních studentů to ví. V čem zaostává sexuální výchova?

Autor: Mirka Dobešová
K močení si sedá více než 50 % českých mužů
AKTUALITY

Vsedě močí překvapivé množství mužů, zjistil průzkum vyprovokovaný novinářem. Víme také, co preferují Češi

Autor: Martin Lyko
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Taťána Kuchařová je terčem mohutné kritiky ze všech stran
AKTUALITY

Jak si ze dne na den zničit kariéru: Taťána Kuchařová ponížila sebe i manžela před církví a národem

Autor: Albert Prokop
Prožít svou autentickou gay kovbojskou lásku – Zacatecas je snem každého teplého honáka
AKTUALITY

Yee-haw! Tohle město hostí každý rok setkání teplých kovbojů. A vypadá to přesně tak, jak bychom doufali.

Autor: Martin Lyko
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop