Je libo motivaci ke sportu či odpočinek v pochmurném počasí? Novinky ze světa elektroniky vám pomohou zachovat si úsměv na tváři
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Philips / se souhlasem

Je libo motivaci ke sportu či odpočinek v pochmurném počasí? Novinky ze světa elektroniky vám pomohou zachovat si úsměv na tváři

Pochmurné roční období, teplo v nedohlednu a spousta pracovních povinností. Mnoho lidí v této době snadněji upadá do deprese. O to důležitější je zaměřit se na mentální odpočinek a psychohygienu. O endorfinech vyplavovaných mj. při sportu a jejich pozitivním vlivu na psychiku jste už určitě slyšeli. Pokud vás ale od návštěvy fitka odrazuje množství odhodlaných sportovců motivovaných novoročním předsevzetím a od pohybu venku zima a třeba i vítr, značka Philips TV & Sound pro vás na rok 2022 připravila několik řešení. A bude mít i něco pro ty, kdo si raději odpočinou před obrazovkou.
Redakce Redakce Autor
11. 2. 2022

Přeplněná posilovna? Se sluchátky žádný problém

Známe to všichni, po novém roce se posilovny naplní a tento stav zpravidla trvá do jara, kdy novoroční předsevzetí spolu se zimou záhadně zmizí. Pro všechny, kteří se sportu věnují kontinuálně, tak tyto měsíce znamenají muka – na přístroje se čeká dlouho, v prostoru se hudba překrývá s hlasy lidí a trenérů, což má za následek nepříjemný ruch znemožňující soustředění. Řešení? Sluchátka!

<Path> Jeden jediný cvik pro plošší a silné břicho. „Zapomenutý bratříček“ planku dokáže změnit váš střed těla za pár desítek vteřin denněZdroj: Youtube, Instagram

Sportovní bezdrátová sluchátka Philips A7507 jsou navržena tak, aby ruchy z okolí dokonale odstínila. Tuto funkci zajišťuje nový system ANC Pro, se kterým si vyberete buď úplnou zvukovou izolaci, nebo pouze zredukujete okolní ruchy na minimum. Sluchátka mají výjimečnou kvalitu zvuku a díky zabudovaným mikrofonům v oblasti lícních kostí jsou vhodná i pro telefonování. A nemusíte je využívat pouze uvnitř – sluchátka se hodí i na venkovní běh či delší túru. Čas přehrávání činí osm hodin a rychlé nabíjení díky USB-C vám za pouhých 15 minut umožní celou další hodinu přehrávání.

Bluetooth reproduktory – kvalitní zvuk doma i na cestách

Pokud byste rádi zaplnili prostor vlastní hudbou, jsou bluetooth reproduktory ideálním řešením. Díky jejich prachotěsnému a voděodolnému provedení je lze používat za všech okolností – jak při domácím tréninku, tak v parku, ale třeba i na pláži. Philips TV & Sound nabízí reproduktory ve dvou provedeních dle rozměrů, vyhoví tedy těm, kdo ocení vysoce kvalitní zvuk a dlouhou dobu hraní, i těm, kteří chtějí mít reproduktor neustále při ruce.

Větší reproduktor Philips S7807 s výkonem 40 wattů je vhodný k pořádnému tréninku či party, úroveň zvuku je čistá ve vysokých, středních i nízkých polohách. A kromě toho může tento kousek fungovat i jako powerbanka k vašim dalším zařízením. Menší Philips S4807 s výkonem 10 wattů poskytuje rovněž velmi výrazný a čistý zvuk a vydrží přehrávat až 12 hodin. Pro efekt stereo zvuku lze oba reproduktory spárovat s druhou sadou. A to nejlepší? K dispozici budou již koncem února!

Filmy, seriály nebo hry: pasivní odpočinek ve velkém stylu

Milovníky her, ale i fanoušky filmů či seriálů jistě potěší dvě novinky od Philips TV & Sound, které kombinují kvalitní obraz, zvuk i prémiový design. Televizor OLED807 je vybaven pokročilými funkcemi pro hraní her a jedná se tak o ideální volbu pro opravdové herní fajnšmekry. Herní panel přímo na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku, což umožňuje i jejich úpravu během hraní. Díky čtyřstrannému systému Ambilight s vysokou přesností barev vám tak umožní ponořit se nejen do oblíbené hry, ale i seriálu či filmu.

<Path> Čekají nás temné technologické zítřky? Kauzy roku 2018 mluví jasně, odborníci před zhoubným vlivem technologií varujíZdroj: bbc.co.uk, businesslive.co.za

Druhý televizor, příznačně nazývaný The One, nabízí funkce prémiového produktu za cenu střední třídy. Je minimalistický a stylový a díky třístrannému systému Ambilight vám rovněž umožní naplno se ponořit do sledování filmu či seriálu. Kvalitní zvuk a funkce herního panelu jsou samozřejmě nedílnou součástí – i tento televizor se tak pro herní nadšence skvěle hodí.

Ať již tedy preferujete odpočinek aktivní, či pasivní, technologické vychytávky od Philips TV & Sound se v roce 2022 postarají o to, abyste si váš volný čas užili na maximum.

Zdroj: Philips/Spolupráce

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop