Trendy ovlivňují i tu nejintimnější péči o sebe samého! Jaké jsou novinky na poli masturbace?
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: iStock

Trendy ovlivňují i tu nejintimnější péči o sebe samého! Jaké jsou novinky na poli masturbace?

S příchodem nového roku je čas zamyslet se nad svým životním stylem a nad tím, jak ho můžeme změnit, abychom byli spokojenější. Stejně tak, jak se zamýšlíme nad způsobem stravování a cvičením, není od věci zamyslet se nad svým sexuálním zdravím a vyčleněním si času na vlastní potěšení. Satisfyer, světový leader na poli sexuálního zdraví a sexuálního wellness, který propojuje technologické inovace a sexuální zdraví, si za hlavní cíl klade přinášet příjemné zážitky, které působí na všechny smysly, a snaží se je přinášet všem bez ohledu na sexuální preference, sociálně-ekonomické zázemí, věk, pohlaví a schopnosti.
Redakce Redakce Autor
12. 2. 2022

Zatímco v předchozích letech byla v kurzu vědomá masturbace a tantrický sex, pro rok 2022 to podle Satisfyer bude smyslový sex, při kterém dochází k zapojení co možná největšího množství smyslů, což vede ke zvýšenému sexuálnímu prožitku a prohloubení intimity s vybraným partnerem. Od vizuálních, přes zvukové a hmatové vjemy, smyslový sex vám může pomoct odbourat tlak, který s sebou nese zaměření se striktně na genitálie. Zároveň slibuje širší spektrum prožitků tím, že zapojuje celé tělo a smyslové vnímání. Jedním ze způsobů, jak prozkoumat smyslový sex, je zapojit hudbu, která cílí na stejné oblasti mozku jako jídlo, drogy a sexuální potěšení. Když například propojíte svůj oblíbený playlist se sexem, pomůže to vaší mysli a vašemu tělu lépe vnímat rozkoš.

<Path> Nejvíce sexy scény a postavy ve filmech! Podívejte se a berte to třeba jako tip na víkend!Zdroj:

V kurzu letos budou i anální hrátky! Anální sex možná není pro každého, to ale neznamená, že byste se měli vyloženě vyhýbat potěšení, které přináší společné prozkoumávání anální oblasti.  Anus má tisíce citlivých zakončení a díky tomu může orgasmu skrze anální stimulaci prostaty nebo bodu G dosáhnout jak muž, tak i žena. Přestože anální sex s penisem se může zdát velmi přitažlivým, existuje také spousta jiných způsobů, jak tento typ sexu prozkoumat, a to i bez penetrace. Ať už jde o rimming, spanking nebo používání rozličných pomůcek, jako jsou anální kolíky, anální kuličky Love Beads nebo dokonce jiné typy zařízení určené na sexuální wellness, je důležité rozšířit naše vnímání análního sexu a análních hrátek tak, že si pod nimi nebudeme představovat pouze penetraci jako jediný zdroj rozkoše.

Pozornost věnujte také unisex erotickým pomůckám, jako je Twirling Joy – ta se postará o velmi přesnou stimulaci různých erotogenních zón. Vibrační patrona Ultra Power Bullet 8 je vhodná pro ty, kteří mají rádi něco speciálního! Díky svému jedinečnému designu a ovládání pomocí aplikace nabízí celou řadu možností pro smyslné okamžiky. Pomůcka Endless Fun je pak určena prakticky pro každého a nabádá ke zkoumání představivosti i v partnerském vztahu. Její měkká silikonová hlavice umožňuje všestranné využití.

<Path> Co vzrušuje modela Honzu Doseděla a proč se bojí zamilovat? Čtěte!Zdroj:

Některá ze zařízení Satisfyer navíc můžete skrze aplikaci propojit s poslechem erotických povídek a jejich děj se promítá do konkrétní pomůcky. Experti považují tuto zcela novou formu technologie za jeden z hlavních trendů roku 2022 na poli masturbace. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob péče o vlastní tělo, přejeme vám, ať vám to jde od ruky!

Zdroj: Satisfyer

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop