Odstartujte nový rok odpočinkovým pobytem na Gran Canarii, o zážitky (a sluneční paprsky) tu nebude nouze
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan/se svolením

Odstartujte nový rok odpočinkovým pobytem na Gran Canarii, o zážitky (a sluneční paprsky) tu nebude nouze

Téměř každý z nás v posledních dvou „pandemických letech“ jistě zažil chvíle psychické i fyzické nepohody. Pokud ale cítíte potřebu změny a klidu, nový rok je ideální příležitostí pro to něco udělat. Skvělou možností pro první kroky správným (odpočinkovým) směrem je pak nezapomenutelná luxusní dovolená na Kanárských ostrovech, kde si každý/á může dopřát dny plné relaxace a načerpat nové síly…
Redakce Redakce Autor
3. 2. 2022

Pokud výše řečené přesně vystihlo vaše pocity, můžete si být jistí, že nejste jediní, co pomysleli na nový start. Řetězec Lopesan totiž aktuálně na Gran Canarii, ostrově, který je znám svým celoročně příznivým klimatem, otevírá dveře kompletně zrenovovaného resortu Costa Meloneras, a to ve zbrusu nové podobě a se zaměřením na nejnovější trendy, jež jsou přizpůsobeny dnes tolik důležitým udržitelným a enviromentálním požadavkům. A právě zde, na věčně slunečné Gran Canarii, můžete začít svoji cestu za novoročním restartem.

<Path> V Love Islandu to jiskří: Nové párování zaskočilo hlavně modela z obálky LUI, Pítra. Přebrali mu holku a možná pojede domů!Zdroj: TV Nova, Petr Havránek

Nová podoba pětihvězdičkového resortu Costa Meloneras, jenž se nachází přímo v srdci jednoho z nejpopulárnější a také nejnovějších letovisek na ostrově – Meloneras, se zaměřuje na utvoření unikátních zážitků plných odpočinku, zábavy a ojedinělé gastronomie.

Hned při příjezdu vás tedy přivítá rozlehlá tropická zahrada s palmami a dalšími tropickými rostlinami. Budete se cítit jako v pravé oáze. O zábavu přitom bude také postaráno, v Costa Meloneras (a okolí) se tak rozhodně nikdo nudit nebude. Nejenže se v blízkosti nachází Atlantický oceán, ale přímo v hotelu si všichni plavci užijí i unikátní 102 metrů dlouhý bazén, který  s oceánem na pohled v podstatě splývá. Tato optická iluze se pak vyjímá jak v reálu, tak i na fotkách. Nadšení sportovci si zároveň mohou zacvičit v rozsáhlé posilovně s nejnovějším vybavením. A po námaze by měl samozřejmě přijít i odpočinek, hotel tedy nabízí i širokou nabídku masáží a jiných relaxačních aktivit.  

V resortu Costa Meloneras vás ale nemine ani mimořádný gastronomický zážitek. V novém Gastro bufetu Alameda se 13 stánky, které jsou rozdělené podle různých typů kuchyní, své chutě uspokojí rozhodně úplně každý. Nesmíme ale zapomenout ani na bar, který je zhmotněním snů každé/ho milovníka/ce exotických nápojů a koktejlů. Díky nově vybudované terase je navíc výhled na západ slunce s drinkem v ruce ještě magičtější než kdy dřív. Další příjemnou novinkou je exkluzivita hotelových pokojů. Každý pokoj je jedinečný, komfortní a o soukromí v něm není nouze. Hotel Costa Meloneras tedy nepochybně uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Kromě aktivit v samotném resortu však nelze zapomínat ani na ty, které skýtá jeho okolí. V bezprostřední vzdálenosti od resortu se nachází oblíbená turistická atrakce, stále fungující maják z 90. let 19. století, Faro de Maspalomas. Kromě toho je ale Lopesan Costa Meloneras také skvělým výchozím bodem pro návštěvu slavných písečných dun, které na ostrově vznikly díky navátému písku ze Sahary. Samozřejmě, že zapomenout nesmíme ani na možnosti koupání – i v tomto případě má hotelový resort skutečně strategickou pozici, jelikož se nachází přímo na pobřeží u pláže Playe Del Faro. Ovšem ani na nejznámější a nejdelší „kanárskou“ pláž to z hotelu nebudete mít daleko, Playa de Maspalomas totiž přiléhá k již zmíněným písečným dunám. Zajímavou turistickou atrakcí je pak  i kino Moonlight (v podstatě naproti hotelovému resortu Costa Meloneras), kam můžete zajít na večerní film promítaný pod širým nebem.

<Path> I hotel se může stát destinací. Hotel Faro je skutečným rájem na zemiZdroj: Lopesan

Jestli jste se již rozhodli pro návštěvu ostrova Gran Canaria (nebo o ní uvažujete), je hotel Lopesan Costa Meloneras nepochybně ideální volbou nejen pro milovníky pláží, ale i ty, kteří by ostrov rádi blíže poznali. Ostatně, na Gran Canarii to žije i mimo resort. Můžete tedy navštívit např. hlavní město Las Palmas, kde si můžete nakoupit na nákupní třídě Triana (a pak se posilnit slavnými španělským tapas, tedy drobnými, avšak vždy lahodnými chuťovkami obvykle servírovanými k pivu či vínu), naskočit na vyhlídkovou plachetnici v jednom z přístavů (skvělou volbou je Puerto de Mogán, přístav ve stejnojmenném městečku, které si díky své atmosféře vysloužilo označení „Malé Benátky“) nebo navštívit řadu přírodních krás ostrova. A tak vlastně není nač čekat. Resort Costa Meloneras už je připraven zajistit vám luxusní relaxační pobyt, který bude nepochybně i skvělým vykročením nejen do nového roku, ale i směrem k nezapomenutelným zážitkům...

Zdroj: Lopesan/Spolupráce

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop