Odstartujte nový rok odpočinkovým pobytem na Gran Canarii, o zážitky (a sluneční paprsky) tu nebude nouze
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan/se svolením

Odstartujte nový rok odpočinkovým pobytem na Gran Canarii, o zážitky (a sluneční paprsky) tu nebude nouze

Téměř každý z nás v posledních dvou „pandemických letech“ jistě zažil chvíle psychické i fyzické nepohody. Pokud ale cítíte potřebu změny a klidu, nový rok je ideální příležitostí pro to něco udělat. Skvělou možností pro první kroky správným (odpočinkovým) směrem je pak nezapomenutelná luxusní dovolená na Kanárských ostrovech, kde si každý/á může dopřát dny plné relaxace a načerpat nové síly…
Redakce Redakce Autor
3. 2. 2022

Pokud výše řečené přesně vystihlo vaše pocity, můžete si být jistí, že nejste jediní, co pomysleli na nový start. Řetězec Lopesan totiž aktuálně na Gran Canarii, ostrově, který je znám svým celoročně příznivým klimatem, otevírá dveře kompletně zrenovovaného resortu Costa Meloneras, a to ve zbrusu nové podobě a se zaměřením na nejnovější trendy, jež jsou přizpůsobeny dnes tolik důležitým udržitelným a enviromentálním požadavkům. A právě zde, na věčně slunečné Gran Canarii, můžete začít svoji cestu za novoročním restartem.

<Path> Místa "na konci světa", kde vám nákaza koronavirem rozhodně nehrozíZdroj: Foto: Archiv hotelů

Nová podoba pětihvězdičkového resortu Costa Meloneras, jenž se nachází přímo v srdci jednoho z nejpopulárnější a také nejnovějších letovisek na ostrově – Meloneras, se zaměřuje na utvoření unikátních zážitků plných odpočinku, zábavy a ojedinělé gastronomie.

Hned při příjezdu vás tedy přivítá rozlehlá tropická zahrada s palmami a dalšími tropickými rostlinami. Budete se cítit jako v pravé oáze. O zábavu přitom bude také postaráno, v Costa Meloneras (a okolí) se tak rozhodně nikdo nudit nebude. Nejenže se v blízkosti nachází Atlantický oceán, ale přímo v hotelu si všichni plavci užijí i unikátní 102 metrů dlouhý bazén, který  s oceánem na pohled v podstatě splývá. Tato optická iluze se pak vyjímá jak v reálu, tak i na fotkách. Nadšení sportovci si zároveň mohou zacvičit v rozsáhlé posilovně s nejnovějším vybavením. A po námaze by měl samozřejmě přijít i odpočinek, hotel tedy nabízí i širokou nabídku masáží a jiných relaxačních aktivit.  

V resortu Costa Meloneras vás ale nemine ani mimořádný gastronomický zážitek. V novém Gastro bufetu Alameda se 13 stánky, které jsou rozdělené podle různých typů kuchyní, své chutě uspokojí rozhodně úplně každý. Nesmíme ale zapomenout ani na bar, který je zhmotněním snů každé/ho milovníka/ce exotických nápojů a koktejlů. Díky nově vybudované terase je navíc výhled na západ slunce s drinkem v ruce ještě magičtější než kdy dřív. Další příjemnou novinkou je exkluzivita hotelových pokojů. Každý pokoj je jedinečný, komfortní a o soukromí v něm není nouze. Hotel Costa Meloneras tedy nepochybně uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Kromě aktivit v samotném resortu však nelze zapomínat ani na ty, které skýtá jeho okolí. V bezprostřední vzdálenosti od resortu se nachází oblíbená turistická atrakce, stále fungující maják z 90. let 19. století, Faro de Maspalomas. Kromě toho je ale Lopesan Costa Meloneras také skvělým výchozím bodem pro návštěvu slavných písečných dun, které na ostrově vznikly díky navátému písku ze Sahary. Samozřejmě, že zapomenout nesmíme ani na možnosti koupání – i v tomto případě má hotelový resort skutečně strategickou pozici, jelikož se nachází přímo na pobřeží u pláže Playe Del Faro. Ovšem ani na nejznámější a nejdelší „kanárskou“ pláž to z hotelu nebudete mít daleko, Playa de Maspalomas totiž přiléhá k již zmíněným písečným dunám. Zajímavou turistickou atrakcí je pak  i kino Moonlight (v podstatě naproti hotelovému resortu Costa Meloneras), kam můžete zajít na večerní film promítaný pod širým nebem.

<Path> Přes 3000 let starý a přesto plný energie – takový je španělský Cádiz na písečném Pobřeží světlaZdroj: Oficina Española de Turismo, www.spain.info, www.andalucia.org

Jestli jste se již rozhodli pro návštěvu ostrova Gran Canaria (nebo o ní uvažujete), je hotel Lopesan Costa Meloneras nepochybně ideální volbou nejen pro milovníky pláží, ale i ty, kteří by ostrov rádi blíže poznali. Ostatně, na Gran Canarii to žije i mimo resort. Můžete tedy navštívit např. hlavní město Las Palmas, kde si můžete nakoupit na nákupní třídě Triana (a pak se posilnit slavnými španělským tapas, tedy drobnými, avšak vždy lahodnými chuťovkami obvykle servírovanými k pivu či vínu), naskočit na vyhlídkovou plachetnici v jednom z přístavů (skvělou volbou je Puerto de Mogán, přístav ve stejnojmenném městečku, které si díky své atmosféře vysloužilo označení „Malé Benátky“) nebo navštívit řadu přírodních krás ostrova. A tak vlastně není nač čekat. Resort Costa Meloneras už je připraven zajistit vám luxusní relaxační pobyt, který bude nepochybně i skvělým vykročením nejen do nového roku, ale i směrem k nezapomenutelným zážitkům...

Zdroj: Lopesan/Spolupráce

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop