Při „ear-gasmu“ vám vstanou blahem chlupy na těle. Se správnou (audio)technikou si tento pocit můžete dopřávat klidně každý den
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Technics / se svolením

Při „ear-gasmu“ vám vstanou blahem chlupy na těle. Se správnou (audio)technikou si tento pocit můžete dopřávat klidně každý den

Víte, co je „ear-gasmus“? A už jste ho někdy zažili? Pokud jsou vaše odpovědi „ne“, neklesejte na mysli. Možná vám totiž jenom chybí ta správná technika. Tím myslíme audiotechniku, ear-gasmus je totiž vysoce blažený pocit z poslechu skvělé hudby. A ten může být špičkový jenom tehdy, když jsou špičkové také přístroje, z nichž hudbu posloucháte. Představujeme značku Technics, mistra audiotechniky, z jejíhož křišťálového zvuku budete mít husí kůži.
Redakce Redakce Autor
15. 11. 2023

Lechtivě to zní a lechtat to opravdu může, to když vám rozkoší vstávají chlupy na těle, ear-gasmus je ale věc úplně nevinná. Jde o slovní hříčku z dobře známého slova orgasmus a anglického ear, což je výraz pro ucho. Nejedná se ovšem o prožitek erotický, nýbrž akustický, označuje se tak totiž mimořádně intenzivní zážitek z poslechu skvělé hudby.

Vybavíte si ten pocit, když začnou hrát první tóny skladby a vás zamrazí po celém těle ohromením nad tím, jak úžasná ta hudba vlastně je? Tak přesně to je ear-gasmus. Roli ovšem nehraje zdaleka jen to, jakou posloucháte hudbu, ale také to, prostřednictvím čeho ji posloucháte. Ani sebelepší skladba vás nohromí, když si ji pustíte na nekvalitním „chrastítku“. A naopak i obyčejná písnička vás může překvapit, když se její tóny rozlijí z reproduktorů, které dodají hloubku, tělo a sílu. Právě takovou audiotechniku vyrábí značka Technics.

Nechte se pohltit

Filozofií značky Technics je podporovat světovou hudební kulturu a poskytovat milovníkům hudby ten nejlepší zvukový zážitek. Chcete-li zvuk, který vás naprosto uhrane svou hloubkou a zároveň ohromí křišťálovou čistotou, neměly by vaší pozornosti ujít reproduktory Technics SB-C600 třídy Premium.

Reproduktory Premium jsou od základu navrženy pro maximálně plynulý tok vzduchu, díky čemuž přinášejí mimořádně čistý zvuk. Vývojáři ze společnosti Technics čerpali z principů uplatněných při konstrukci křídel letadel a pomocí analýzy proudění vytvořili unikátně profilovaný zvukový otvor. A se stejnou péčí je vyvinutá i membrána wooferu. S těmito reproduktory se váš obyvák promění na chrám hudby a vy budete blaženě naslouchat každému tónu.

Pro ten nejlepší zvukový a uživatelský zážitek doporučujeme reproduktory skombinovat s rovněž prémiovým síťovým přijímačem a CD přehrávačem Technics SA-C600. V jediném zařízení přináší obsah ze široké řady zdrojů – záznamů, disků CD, rádia, streamovacích platforem a dalších. Díky plně digitálnímu zesilovači JENO Engine, který eliminuje kolísání signálu, je navíc systém na rozdíl od analogových zesilovačů méně náchylný na degradaci signálu způsobenou externím šumem.

Ideálními parťáky k reproduktorům Technics jsou gramofon a síťový přijímač téhož výrobce
Foto: Technics / se svolením

Uhrančivá kvalita na každém kroku

Lidé z Technics ovšem vědí, že moderní člověk neposlouchá hudbu jenom doma, ale chce si ji vzít všude s sebou. S rychlým mobilním připojením a streamovacími službami se i v „obyčejném“ chytrém mobilu skrývá zdroj nahrávek ve vysokém rozlišení. Proto vznikla skutečně bezdrátová sluchátka, s nimiž si můžete tuhle výhodu vychutnat naplno a zažít zvukový orgasmus klidně cestou do práce, na procházce se psem nebo během tréninku.

Skutečně bezdrátová sluchátka s akustickou technologií Technics jsou výsledkem 60 let precizního a láskyplného přístupu ke zvuku, vývoji a inovacím, které má tato značka za sebou. Bohatý zvuk a mimořádné zvukové detaily v balení tak malém, že je těžké tomu uvěřit, jsou toho také důkazem. 

Všechny tři modely skutečně bezdrátových Bluetooth sluchátek Technics disponují schopností přenášet zvuk pomocí technologie LDAC™ s vysokým rozlišením. Tytam jsou tedy doby, kdy Bluetooth sluchátka znamenala kompromisy v poslechové kvalitě. Sluchátka Technics se navíc umí připojit až ke třem zařízením zároveň, nemusíte se tak bát, že byste pohrouženi do zvuku hudby např. neslyšeli zvonící mobil – hovor můžete přijmout přes sluchátka a nemusíte je přitom odpojit od předchozího zařízení.

<Path> Od televize až do Hollywoodu!Zdroj:

Jak jsme již naznačili, sluchátka oceníte nejen při poslechu hudby, ale také při práci. Intuitivní technologie JustMyVoice™ zajistí, že vás při telefonátech bude vždy dokonale slyšet. Pokud naopak vy chcete slyšet své okolí, můžete se spolehnout na pohodlné použití jednoho sluchátka nebo si část zvuků nechat k uším propouštět. Když se budete naopak chtít soustředit jen na hudbu, nebo hovor, oceníte duální hybridní potlačení hluku. Skutečně bezdrátová sluchátka Technics jsou navíc navržena tak, aby dokonale seděla v uchu a i v těch nejrušnějších dnech jste prakticky zapomněli, že je máte nasazená.

Pokud je pro vás potlačení okolního hluku zásadní, zajmou vás sluchátka Technics EAH-A800. Duální technologie potlačení okolního hluku je u tohoto modelu jednou z nejlepších na trhu. Sluchátka také udělají radost všem, kdo mají rádi klasiku a preferují typický design přes uši. Kromě čistého a pohlcujícího zvuku s věrným pocitem vzdálenosti a hloubky potěší i tím, že na jedno nabití vydrží fungovat až 50 hodin.

Když se snoubí tradice s budoucností

Na závěr tu máme lahůdku pro všechny, kdo milují hudební tradici, ale přitom nechtějí přijít o kvalitu, kterou přináší pokroky ve vývoji. Není totiž nad ten pocit, když vytáhnete z obalu sametově lesklý vinyl, položíte ho na talíř gramofonu a s přiložením přenosky se pokojem rozlinou uhrančivé tóny milované skladby. Když máte navíc k dispozici přístroj, jako jsou gramofony Technics třídy Grand Class, např. SL-1200GR2, je to úplně jiný zážitek.

Tipy redakce

Zmíněné zařízení pro přehrávání gramofonových desek disponuje přímým pohonem se systémem ΔΣ-Drive (Delta Sigma Drive), který redukuje vyšší harmonické tóny a potlačuje vibrace motoru a který navazuje na úspěch prvního gramofonu s přímým pohonem na světě, jenž Technics vyvinul v roce 1970.

Gramofony Technics, stejně jako ostatní špičková audiotechnika tohoto výrobce, jsou spojením umělecké tradice a mimořádné muzikálnosti člověka a jeho vztahu k hudbě s technologiemi, které představují budoucnost toho, jak o poslechu hudby smýšlíme a jak ji můžete zažít i vy. V kvalitě, která nejde nazvat jinak než ear-gasmus.

Zdroj: Technics

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop