Při „ear-gasmu“ vám vstanou blahem chlupy na těle. Se správnou (audio)technikou si tento pocit můžete dopřávat klidně každý den
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Technics / se svolením

Při „ear-gasmu“ vám vstanou blahem chlupy na těle. Se správnou (audio)technikou si tento pocit můžete dopřávat klidně každý den

Víte, co je „ear-gasmus“? A už jste ho někdy zažili? Pokud jsou vaše odpovědi „ne“, neklesejte na mysli. Možná vám totiž jenom chybí ta správná technika. Tím myslíme audiotechniku, ear-gasmus je totiž vysoce blažený pocit z poslechu skvělé hudby. A ten může být špičkový jenom tehdy, když jsou špičkové také přístroje, z nichž hudbu posloucháte. Představujeme značku Technics, mistra audiotechniky, z jejíhož křišťálového zvuku budete mít husí kůži.
Redakce Redakce Autor
15. 11. 2023

Lechtivě to zní a lechtat to opravdu může, to když vám rozkoší vstávají chlupy na těle, ear-gasmus je ale věc úplně nevinná. Jde o slovní hříčku z dobře známého slova orgasmus a anglického ear, což je výraz pro ucho. Nejedná se ovšem o prožitek erotický, nýbrž akustický, označuje se tak totiž mimořádně intenzivní zážitek z poslechu skvělé hudby.

Vybavíte si ten pocit, když začnou hrát první tóny skladby a vás zamrazí po celém těle ohromením nad tím, jak úžasná ta hudba vlastně je? Tak přesně to je ear-gasmus. Roli ovšem nehraje zdaleka jen to, jakou posloucháte hudbu, ale také to, prostřednictvím čeho ji posloucháte. Ani sebelepší skladba vás nohromí, když si ji pustíte na nekvalitním „chrastítku“. A naopak i obyčejná písnička vás může překvapit, když se její tóny rozlijí z reproduktorů, které dodají hloubku, tělo a sílu. Právě takovou audiotechniku vyrábí značka Technics.

Nechte se pohltit

Filozofií značky Technics je podporovat světovou hudební kulturu a poskytovat milovníkům hudby ten nejlepší zvukový zážitek. Chcete-li zvuk, který vás naprosto uhrane svou hloubkou a zároveň ohromí křišťálovou čistotou, neměly by vaší pozornosti ujít reproduktory Technics SB-C600 třídy Premium.

Reproduktory Premium jsou od základu navrženy pro maximálně plynulý tok vzduchu, díky čemuž přinášejí mimořádně čistý zvuk. Vývojáři ze společnosti Technics čerpali z principů uplatněných při konstrukci křídel letadel a pomocí analýzy proudění vytvořili unikátně profilovaný zvukový otvor. A se stejnou péčí je vyvinutá i membrána wooferu. S těmito reproduktory se váš obyvák promění na chrám hudby a vy budete blaženě naslouchat každému tónu.

Pro ten nejlepší zvukový a uživatelský zážitek doporučujeme reproduktory skombinovat s rovněž prémiovým síťovým přijímačem a CD přehrávačem Technics SA-C600. V jediném zařízení přináší obsah ze široké řady zdrojů – záznamů, disků CD, rádia, streamovacích platforem a dalších. Díky plně digitálnímu zesilovači JENO Engine, který eliminuje kolísání signálu, je navíc systém na rozdíl od analogových zesilovačů méně náchylný na degradaci signálu způsobenou externím šumem.

Ideálními parťáky k reproduktorům Technics jsou gramofon a síťový přijímač téhož výrobce
Foto: Technics / se svolením

Uhrančivá kvalita na každém kroku

Lidé z Technics ovšem vědí, že moderní člověk neposlouchá hudbu jenom doma, ale chce si ji vzít všude s sebou. S rychlým mobilním připojením a streamovacími službami se i v „obyčejném“ chytrém mobilu skrývá zdroj nahrávek ve vysokém rozlišení. Proto vznikla skutečně bezdrátová sluchátka, s nimiž si můžete tuhle výhodu vychutnat naplno a zažít zvukový orgasmus klidně cestou do práce, na procházce se psem nebo během tréninku.

Skutečně bezdrátová sluchátka s akustickou technologií Technics jsou výsledkem 60 let precizního a láskyplného přístupu ke zvuku, vývoji a inovacím, které má tato značka za sebou. Bohatý zvuk a mimořádné zvukové detaily v balení tak malém, že je těžké tomu uvěřit, jsou toho také důkazem. 

Všechny tři modely skutečně bezdrátových Bluetooth sluchátek Technics disponují schopností přenášet zvuk pomocí technologie LDAC™ s vysokým rozlišením. Tytam jsou tedy doby, kdy Bluetooth sluchátka znamenala kompromisy v poslechové kvalitě. Sluchátka Technics se navíc umí připojit až ke třem zařízením zároveň, nemusíte se tak bát, že byste pohrouženi do zvuku hudby např. neslyšeli zvonící mobil – hovor můžete přijmout přes sluchátka a nemusíte je přitom odpojit od předchozího zařízení.

<Path> Od televize až do Hollywoodu!Zdroj:

Jak jsme již naznačili, sluchátka oceníte nejen při poslechu hudby, ale také při práci. Intuitivní technologie JustMyVoice™ zajistí, že vás při telefonátech bude vždy dokonale slyšet. Pokud naopak vy chcete slyšet své okolí, můžete se spolehnout na pohodlné použití jednoho sluchátka nebo si část zvuků nechat k uším propouštět. Když se budete naopak chtít soustředit jen na hudbu, nebo hovor, oceníte duální hybridní potlačení hluku. Skutečně bezdrátová sluchátka Technics jsou navíc navržena tak, aby dokonale seděla v uchu a i v těch nejrušnějších dnech jste prakticky zapomněli, že je máte nasazená.

Pokud je pro vás potlačení okolního hluku zásadní, zajmou vás sluchátka Technics EAH-A800. Duální technologie potlačení okolního hluku je u tohoto modelu jednou z nejlepších na trhu. Sluchátka také udělají radost všem, kdo mají rádi klasiku a preferují typický design přes uši. Kromě čistého a pohlcujícího zvuku s věrným pocitem vzdálenosti a hloubky potěší i tím, že na jedno nabití vydrží fungovat až 50 hodin.

Když se snoubí tradice s budoucností

Na závěr tu máme lahůdku pro všechny, kdo milují hudební tradici, ale přitom nechtějí přijít o kvalitu, kterou přináší pokroky ve vývoji. Není totiž nad ten pocit, když vytáhnete z obalu sametově lesklý vinyl, položíte ho na talíř gramofonu a s přiložením přenosky se pokojem rozlinou uhrančivé tóny milované skladby. Když máte navíc k dispozici přístroj, jako jsou gramofony Technics třídy Grand Class, např. SL-1200GR2, je to úplně jiný zážitek.

Tipy redakce

Zmíněné zařízení pro přehrávání gramofonových desek disponuje přímým pohonem se systémem ΔΣ-Drive (Delta Sigma Drive), který redukuje vyšší harmonické tóny a potlačuje vibrace motoru a který navazuje na úspěch prvního gramofonu s přímým pohonem na světě, jenž Technics vyvinul v roce 1970.

Gramofony Technics, stejně jako ostatní špičková audiotechnika tohoto výrobce, jsou spojením umělecké tradice a mimořádné muzikálnosti člověka a jeho vztahu k hudbě s technologiemi, které představují budoucnost toho, jak o poslechu hudby smýšlíme a jak ji můžete zažít i vy. V kvalitě, která nejde nazvat jinak než ear-gasmus.

Zdroj: Technics

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Mužská ruka může být netušeným zdrojem informací
TĚLO & MYSL

Velikost penisu opravdu souvisí s velikostí ruky. A nejen to, výzkumy ukazují, co vše ruka prozradí o mužské povaze a chování

Autor: Mirka Dobešová
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Skořice může být v určitých případech skrytým pokladem, který má skoro každý po ruce
TĚLO & MYSL

Koření, které dokáže tlumit bolest mnohem účinněji než ibuprofen. Máme ho doma téměř všichni

Autor: Redakce

E-Shop