Když vám hateři nesahají ani po kotníky: Legendární gumáky s dírami představily megaplatformu a znovu ukazují, že nejlepší móda je ta s nadhledem
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Urbanlux / se svolením

Když vám hateři nesahají ani po kotníky: Legendární gumáky s dírami představily megaplatformu a znovu ukazují, že nejlepší móda je ta s nadhledem

Nejslavnější gumové „dřeváky“ mají nový přírůstek. Crocs představily novinku pro sezónu jaro/léto 2023, která je tak cool, že jsme se okamžitě zamilovali. Crocs Classic Mega Crush kombinují mega výšku a mega styl a taky mega přitáhnou pozornost všech kolem. Stejně se v nich ale budete cítit dokonale svobodní.
Redakce Redakce Autor
7. 2. 2023

Designérům značky se podařil husarský kousek už před lety, když uvedli na trh původní Crocs Clog: gumovou botu ve tvaru dřeváku. Inovativní forma a materiál okamžitě zaujaly. A kdo si boty někdy obul, zjistil, jak osvobozují. Mají ikonický tvar a jsou lehounké jako pírko. Doslova vyzývají k tomu, abyste je ukázali světu a zároveň se cítili pohodlně a především sami sebou.

Kdo sleduje módu ve světě, bere Crocsy vážně. A to je dobře. Móda je o pocitu, dojmu, (sebe)vyjádření, a k tomu se Crocsy hodí dokonale. Pochopily to také haute couture značky a silueta Crocs se objevuje i na přehlídkových molech. Obout si boty Crocs znamená, že víte, co děláte. Že se nebojíte být sami sebou a že se netrápíte kritikou ostatních.

Mega mega nejvíc

Žít si bez starostí a s hlavou v oblacích bude díky novince v portfoliu značky Crocs ještě jednodušší. Firma totiž představila Crocs Classic Mega Crush. Ty navazují na úspěch modelu s vysokou podrážkou Classic Crush Clog, jsou ale ještě vyšší a masivní tvar podrážky je ještě více zvýrazněn. Nové Mega Crush existují ve verzi Clog (klasický tvar) a Sandal (dva pásky přes nárt).

<Path> Psychologové v rozsáhlé studii zjistili, že boty, které nosíte, přesně vypovídají o tom, jakou máte osobnostZdroj: FOTO: Pixabay, PXhere, Pixnio

Vylepšená pryžová podrážka a atraktivní detaily dělají z platformy totální crush, který je připravený pozvednout jakýkoliv outfit na vyšší úroveň. Odpůrcům výrazné módy budou asi trnem v oku, vy ale budete tak vysoko, že vám hateři nebudou sahat ani po kotníky.

Botičky do sucha i do vodičky

Crocs by mohly klidně soutěžit o titul „důvod k největšímu pokrytectví ever“. Všichni se jim smějí, ale když k nim přijdete na návštěvu, zjistíte, že mají doma pět párů napodobenin. Kde kdo takové boty obouvá na zahradu nebo k bazénu, protože jsou praktické, pohodlné a nezničitelné.

Jenže „honit vodu“ lze jen v pravých Crocs. Zkušené oko hned rozezná originál od šmejdu. Ústa plná kritiky ke gumáčkům s dírami a tři páry jejich „fejků“ u dveří na dvorek navíc říkají „kupuju napodobeniny, protože jsou levné, ale stydím se Crocsy nosit, takže je obouvám jenom za barákem“. To je poněkud smutné, nemyslíte?

Vůbec nikdo naopak neříká, že byste si na zahradu nemohli vzít i nový fashion moment v podobě Crocs Clasic Mega Crush. I tyhle jsou vyrobené z water-friendly materiálů a jejich údržba je velmi snadná.

Buďte sví a kreativní

Jestli jsou Crocs ještě něčím tak slavné, jako vášněmi, které budí, pak jsou to díry. A stejně jako u základního modelu je také na nových Crocs s mega platformou každá z děr kompatibilní s odznáčky Jibbitz, kterými můžete svůj pár personalizovat a vyřádit se tak v tom, jak budou vaše boty vypadat. Crocs jsou hravé, trochu praštěné a mají bavit. Využijte toho a dovolte si úlet.

Svoboda a pro každého

Zábavu a blbnutí s novými Crocs si může užít každý. Stejně jako většina modelů značky jsou také Crocs Mega Crush unisex – všechny varianty existují od velikosti 36–37 až do velikosti 48–49, takže se z jejich ultimátního pohodlní můžou těšit všechna pohlaví.

Crocs jsou v České republice k dostání na e-shopu výhradního distributora urbanlux.cz, na Slovensku pak urbanlux.sk nebo v sítí kamenných prodejen Crocs. Kompletní nabídka je pak k dispozici na crocs.eu, tam ale počítejte s vyššími náklady pro případné vrácení zboží.
Zdroj: Urbanlux

Populární
články

Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Módní fotograf Lukáš Kimlička se z Bratislavy přestěhoval na malé město
Living 2023

Módní fotograf Lukáš Kimlička: "Rád kombinuju na první pohled nesourodé věci, materiály a struktury!"

Autor: Redakce
Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?
STYL

Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?

Autor: Irena Piloušková
Záchrana se podařila
LIDÉ

Utajené soukromí doktora Káji ze Slunce, seno… Koho skrýval v ložnici, s kým zažil harašení a co se mu stalo osudným

Autor: Albert Prokop
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce

E-Shop