Hi-tech inovace ve vysávání
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Archiv značky se svolením

Hi-tech inovace ve vysávání

S bezdrátovým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA by chtěl vysávat opravdu každý! Každý, kdo touží po dokonale, a zároveň rychle, uklizeném domově od podlahy po strop, a navíc si libuje v technologicky vyšperkovaných novinkách.
Redakce Redakce Autor
12. 12. 2022

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA disponuje ohebným kloubem, který pomáhá sací trubici dosáhnout až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste si namáhali záda a současně vám umožní vysávat i vytírat. S nástavcem Aqua Head můžete dokonce vysávat a vytírat oběma směry a současně regulovat průtok vody.

Vysavač se zároveň může pyšnit osvětlenou hubicí, abyste si na nepořádek mohli posvítit zblízka a neuteklo vám ani smítko prachu.

Ideální i na větší prostory, vysavač si snadno poradí po domácích strávnících v kuchyni ať jde o arašídy po oslavě, lupínky k snídani nebo granulích po domácím mazlíčkovi.

Foto: Archiv značky se svolením

Technologicky vylepšený digitální motor se sacím výkonem až 200 Air Watů a přiložená zasouvací baterie vám poskytnou až 70 minut efektivního úklidu. Motor Digital Force automaticky přizpůsobuje rychlost aerodynamických lopatek pro optimalizaci sání a poskytuje tak efektivní hloubkové čistění.

O výkonu a zbývajícím čase provozu budete mít přehled na kontrolním digitálním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu.

Bezdrátový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA disponuje čtyřmi režimy výkonu. Kromě úsporných režimů ECO a ECO+ má také ještě funkci Boost pro extra výkon a nově funkci Surface pro vysávání nábytku.

Díky širokému výběru ze síly sání vyhoví všem vašim potřebám – každodennímu úklidu různých povrchů až po hloubkové čištění větších nečistot.

Vysavač je navíc vhodný také pro domácnosti s alergiky, zachytí totiž až 99,99 % prachových částic, včetně těch úplně nejmenších, a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.

Díky funkci Stop&Go můžete vysavač nechat ve vertikální poloze a můžete si dopřát pauzu během vašeho úklidu.

Údržba je snadná, objemnou (0,9 l) nádobku na prach rychle vyprázdníte a snadno vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou.

Foto: Archiv značky se svolením

Součástí vysavače je široká nabídka příslušenství – vytírací hubice Aqua Head se dvěma mopy, mini kartáček Electro k odstranění hluboko usazených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč pro čištění pohovek, dva integrované jemné kartáče, flexibilní nástavec Mini Flex pro snadný úklid těžko dostupných míst, například v autě, a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vysavače.

Doporučená maloobchodní cena vysavače Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA je 15 999 Kč.

Populární
články

Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
The Ugly Duchess
AKTUALITY

Renesanční dílo „Ošklivá vévodkyně“ vůbec nezachycuje ženu. Odborníci míní, že na obraze visícím v Národní galerii je muž-transvestita

Autor: Mirka Dobešová
Dodnes trpí tím, že v krásných šatech prý stále vypadá jen jako chlap v sukni
LIDÉ

„Závidím všem ženám. Své kamarádky nenávidím,“ přiznává žena, která cítí, že ji na cestě za vysněným vzhledem limitují lékaři

Autor: Irena Piloušková
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce
Living 2023

Zámek v Osečanech Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka se postupně proměňuje v netradiční bydlení. S LUI můžete nahlédnout dovnitř

Autor: Jan Witek Witek
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková

E-Shop