Základ každého dobrého večírku? Prémiově vychlazené nápoje!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: BSH DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE

Základ každého dobrého večírku? Prémiově vychlazené nápoje!

Plesová a večírková sezona už je za dveřmi. A i když každý ví, že žádná dobrá party se neobejde bez dobře vychlazených drinků, ne vždycky právě tenhle aspekt vyjde na jedničku. Pokud ovšem letos nebudete jen v roli hostů, ale i organizátorů a nechcete riskovat, že všichni nakonec budou muset pít teplé pivo nebo víno, nemějte obavy. S pomocí špičkových technologií budete mít všechno pod dokonalou kontrolou.
Redakce Redakce Autor
9. 12. 2022

Správný večírek by sice měl být spontánní, ale ani ta nejlepší zábava se neobejde bez trochu organizace. Jestli nepříjemné náhodě nechcete ponechat ani servírování nápojů, naštěstí existuje řešení, které vám ušetří spoustu starostí – pokroková chladnička od značky Siemens. Samozřejmostí jsou propracované technologie, které využijete každý den. Nabízejí totiž spolehlivé uchování jak nápojů, tak potravin a zajišťují i jejich dlouhotrvající čerstvost. Když naopak nebudete pořád doma a vyrazíte na dovolenou, nemusíte se bát, že by došlo k nějaké pohromě. S technologií Home Connect totiž se svojí chladničkou budete vždycky ve spojení. Můžete ji odkudkoli kontrolovat a nastavovat – po cestě například můžete spotřebič přepnout do prázdninového režimu a při návratu domů ho opět vychladit. V aplikaci Home Connect je možné upravit třeba také nastavení osvětlení.

<Path> Trendy v gastronomii pro rok 2019: Jednoduchost a ekologie až v první řaděZdroj: Vice, Forbes, VisitYogurtLab, STOB

Mimořádně prostorná třídveřová kombinovaná chladnička od Siemens s mrazničkou a dvěma zásuvkami na nápoje, respektive integrovanou vinotékou ale není jen dalším praktickým spotřebičem. Pyšní se i vkusným designem. Prostorný interiér chladničky se dokáže flexibilně přizpůsobit i těm nejnáročnějším potřebám a splňuje vysoké standardy, pokud jde o pohodlí i design. Zvenku na první pohled zaujme osvětlená zásuvka na nápoje elegantně zakomponovaná mezi chladicí a mrazicí část chladničky.  Integrovaná zásuvka chladničky má vlastní nastavení, díky němuž je možné nápoje vychladit až na pět různých teplot tak, aby byly vždy připravené k servírování. Elegantní dubové poličky pojmou až 17 lahví na dvou úrovních a integrované osvětlení zaručuje skvělou prezentaci. Chladnička je dále vybavená senzorem, který zapne jemné osvětlení nápojů a ovládacího panelu v okamžiku, že se ke spotřebiči někdo přiblíží. Nezapomnělo se ale ani na zadní stěnu chladničky. Ta je skleněná a její osvětlení vám zaručí dobrý přehled o obsahu celého vnitřního prostoru. Díky systému MultiAirflow vzduch rovnoměrně cirkuluje a teplota je na všech úrovních vždy konstantní. 

Mraznička pak obsahuje ještě výrobník ledu, který přijde vhod nejen v parném létě nebo při velkých oslavách. A potěší vás určitě i její vybavenost technologií noFrost. Díky tomu, že odvádí vlhkost a udržuje vzduch suchý, totiž zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách i potravinách. Vy tak mrazničku nebudete muset namáhavě odmrazovat a navíc se můžete spolehnout, že udržuje i nízkou spotřebu energie. 

Výrobce Siemens ale nezklame ani ty, kdo upřednostňují samostatné spotřebiče. Pokud je tohle i váš případ, určitě oceníte designové podstavné vinotéky. Vybírat můžete mezi vinotékou o šířce 60 cm, která pojme až 44 lahví a má a dvě oddělené teplotní zóny pro individuální nastavení pro každý druh vína, a spotřebičem o šířce 30 cm, do něhož se vejde 21 lahví a má 1 teplotní zónu. Teplotu jde jednoduše a přehledně regulovat elektronicky na ovládacím panelu, a to v rozsahu 5 - 20 °C. Ergonomické masivní externí madlo zajišťuje snadné otevírání, a kdybyste dvířka náhodou dobře nedovřeli, spotřebič vám to dá jasně najevo vizuálním i akustickým varovným signálem. Elegantní skleněné dveře mají UV filtr, který vína bezpečně ochrání před vlivy slunečního záření. Příjemné LED osvětlení a dřevěné poličky s nerezovým dekorem pak dolaďují celkový exkluzivní vzhled. V případě nutnosti zvětšení kapacity je ještě možné vyjmout dřevěné police. Stanou se chytré a stylové spotřebiče Siemens součástí i vaší domácnosti?

Zdroj: BSH DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE

Populární
články

E-Shop