GANT, KARL LAGERFELD nebo Diesel. Prémiové značky nyní najdete v centru Prahy na jednom místě!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: VERMONT

GANT, KARL LAGERFELD nebo Diesel. Prémiové značky nyní najdete v centru Prahy na jednom místě!

Každý, kdo miluje luxusní oblečení, zná společnost VERMONT zastupující nejen na českém trhu například značky GANT, KARL LAGERFELD, Diesel, Manuel Ritz, Paolini, Peak Performance a další. V centru Prahy však dosud zákazníci museli vyrazit do několika obchodů, aby nakoupili kousky od zmíněných značek. Od října se však toto zásadně změnilo – 11. října byl slavnostně otevřen VERMONT Store Prašná brána, kde na 460 m2 najdou zákazníci oděvy a doplňky téměř všech módních značek, které společnost zastupuje.
Redakce Redakce Autor
28. 11. 2022

Společnost VERMONT se od roku 1999, kdy vstoupila na trh coby distributor oděvů GANT, rozrostla do současného multibrandu se třinácti značkami. Ty nabízí nejen skrze e-shop, ale také ve stovce kamenných prodejen po republice. Ty se však doposud zaměřovaly na konkrétní značku. V loňském roce ale VERMONT otevřel první tři multibrand prodejny v pražském obchodním centru Westfield Chodov, v Letňanech a v plzeňské Olympii. Tentokrát si milovníci nakupování mohou užít zážitek z nakupování více luxusních značek na jednom místě i v centru Prahy.

Společnost VERMONT totiž představila svůj nový multibrand koncept v ulici U Prašné brány, v místě, kde se spojuje s Celetnou. Velkoryse pojatý prostor o rozloze 460 m2 se stal flagship storem, jenž na jednom místě nabídne téměř všechny zastoupené značky. Na tvorbě jeho jedinečného interiéru se navíc podíleli světoznámí a renomovaní architekti z italského studia Storage Milano. Stejně jako v případě předchozích tří multibrandových prodejen vznikala i tentokrát konkrétní podoba ve spolupráci s unikátní VR laboratoří Virtuplex. Architektonický návrh tak prošel testováním ve virtuální realitě, jež umožnilo provést úpravy ještě před zahájením samotné stavby.

„S pomocí virtuální reality jsme nastavili rozložení nábytku, optimální hladinu světla a změnili umístění některých stojanů či rozmístění i množství rostlin. Také jsme si mohli prohlédnout, jak budou vypadat použité materiály, mezi něž již tradičně patří mosaz a dřevo. Zkrátka jsme se ujistili o některých dílčích řešeních, že budou fungovat v rámci celku,“ popisuje tvorbu prostoru architekt konceptu Marco Donati. Vše bylo přizpůsobeno zejména potřebám zákazníků a personálu.

Nejpopulárnější gay reality show má už 3 vyřazené. RuPaul’s Drag Race 15 jede na plný plyn, a to teplý závod sotva začal. Kdo vypadl a ani se nerozkoukal?23. 1. 2023

Pro VERMONT jsou lidé na prvním místě. Tuto svou filozofii uplatňuje v přístupu ke klientům i zaměstnancům. Své zákazníky, stejně jako zaměstnance, si hýčká a je pro něj důležité, aby se při návštěvě obchodu cítili pohodlně a rádi se vraceli. Proto se design jednotlivých prodejen tak pečlivě připravuje. Společnost nepodceňuje ani sílu personálu, který prochází důkladným školením nejen v osobním přístupu, ale také znalosti zboží. Přítomní asistenti tak dokážou zastat úlohu stylisty a poradit zákazníkům s výběrem. Flagship Store VERMONT najdete na rohu ulic Celetná a U Prašné brány.

Zdroj: VERMONT

Populární
články

Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Víte, co je charakteristické pro sobí muže?
HOT!

Genitální anatomický typ určuje, jak se muži sexuálně projevují a co je uspokojí. Jak poznat sobího, beraního či medvědího muže?

Autor: Mirka Dobešová
LIDÉ

„Máme obrovskou postel, do které se vejdeme všichni," popisuje muž, který žije v partnerství ve třech. Jak takový vztah funguje?

Autor: Jan Witek Witek
Ikony

Oblíbený pražský kadeřník Tomáš Arsov

Autor: Petra Járková
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Chippendales změnili pánský striptýz z gay zábavy na kratochvíli pro ženy
KULTURA

Chippendales: Jak se ze sexy zábavy jen pro gaye stala ženská kratochvíle a proč ani nový seriál nenechává stát gaye stranou?

Autor: Mirka Dobešová

LUI
Tipy

E-Shop