S parfémem ARMANI CODE můžete i vy přepsat kód mužnosti a ještě vonět jako Regé-Jean Page

Mezi muži oblíbený parfém ARMANI CODE se dočkal nové verze, kterou inspirovala redefinice mužnosti. Vůně s citlivým srdcem tak bojuje proti zažitým archetypům neústupné mužnosti neberoucí ohled na ostatní. Prostor naopak dostává individualita a ohleduplnosti – i proto se tváří vůně stal Regé-Jean Page.

Britský herec Regé-Jean Page, který ztvárnil například atraktivního vévodu v seriálu Bridgertonovi, rozhodně nepotřebuje žádné sáhodlouhé představovaní. Tato role mu totiž zajistila světové uznání a tak se dále objevil například i ve filmu The Gray Man, kde si zahrál po boku Chrise Evanse nebo Ryana Goslinga. Tento herec se také významně podílí na redefinici vnímání mužnosti. „O mužnosti dnes přemýšlíme tak, že není jen tupým nástrojem. Je silná, ale síla nemusí být nutně destruktivní,“ nechal se slyšet Giorgio Armani.

Étos mužnosti Regé-Jeana Page je elegantní, vyvážený a promyšlený. Točí se kolem uvědomění si druhých. „Regé-Jean Page interpretuje a objevuje rozdíly jemné a pronikavé mužnosti, která není okázalá ani nápadná. Autenticky a spontánně reprezentuje kulturní bohatství a vitalitu tohoto okamžiku,“ prohlásil o něm Giorgio Armani. I proto se Regé-Jean stal novou tváří značky Giorgio Armani, která nyní představuje nový parfém Code Parfum.

ARMANI CODE PARFUM začíná psát novou, moderní, kapitolu ve světě pánských vůní a základní myšlenkou tohoto parfému je „přepsání kódu“. Dnešní doba mužům umožňuje žít v souladu s vlastní jedinečností a být sám sebou. Maskulinita již není definována archetypy minulosti, ale nadějí budoucnosti, která maskulinitu představuje jako mnohovrstevnatou a rozmanitou, což odpovídá vizi značky Giorgio Armani.

Můj koncept mužnosti je oproštěn od vzorců a naplňování představ. Moje práce, ať už na oblečení, nebo na parfémech, nemůže být více vzdálena stereotypům a vypovídá o neustálém přepisování kódů. Tato nová vůně představuje další krok stejným směrem. Být mužem dnes znamená, že dáte volný průchod eleganci a naleznete tak vyváženost a harmonii mezi tím, co za oblečení si vyberete, a tím, jaký jste uvnitř; je to váš vlastní způsob sebeprezentace a existence,“ říká sám Giorgio Armani.

Kampaň Žeru maso je sice za hranou, ale odpovídá zjištěním odborníků na výživu. Dle nich je červené maso nutné pro zdraví. V čem je problém?29. 11. 2022

ARMANI CODE PARFUM je silnou, ale citlivou vůní, která do původního parfému přináší smyslnou identitu s dřevitým aromatem. Svrchní aromatické tóny a silný mužný základ podtrhují srdce parfému, které je nyní mnohem citlivější. Hlavní ingredience tvoří bergamot, cedrové dřevo, šalvěj a kosatec.

Jistě oceníte i nový vzhled flakonu, který sice odkazuje na původní vůni, ale je modernější a elegantnější. Navíc je znovu plnitelný. Značka Giorgio Armani se totiž zavázala k boji proti klimatickým změnám, a proto upřednostňuje ingredience přírodního původu vypěstované udržitelným způsobem, čímž přispívá k ochraně lesů, jež jsou pro planetu tak důležité.

Zdroj: Armani Beauty