Letní brunche jsou tady. Jak se na ně obléknout vám poradí Zalando!

Brunch, tedy oblíbená společenská událost nabízející dopolední posezení u dobrého jídla, které není ani snídaní, ani obědem, je v posledních letech čím dál populárnější. A v letních dnech, kdy se naše oblíbené kavárny a restaurace rozšířily díky venkovním posezením, jsou tyto brunche ještě lákavější. Co ale na brunch obléknout? Tipy vám přináší influenceři, stylisté a celebrity!

Letní dny, kdy si vybíráme svou zaslouženou dovolenou, jsou jako stvořené ke trávení času s přáteli, na které jsme přes rok neměli tolik času. A málokterá jiná aktivita je tak příjemná jako brunch. Dlouhé hodiny u kávy, rozmanité sladké i slané delikatesy, pomerančové mimózy, domácí limonády a hlavně přátelské výměny novinek, plánů a v neposlední řadě také drbů. Že to zní lákavě? Aby ne! Jenže jak se na brunch obléknout? Odpověď znají influenceři a ambasadoři společnosti Zalando!

Co všechno přinášejí maličkosti do vztahu? A proč často znamenají více než velká gesta? Máme pro vás tipy, jak ohromit svého partnera11. 10. 2022

Není to tak dlouho, co se v Karlových Varech konal světoznámý Mezinárodní filmový festival. Už dávno ale nejde jen o filmy. Festival se stal společenskou událostí, které se účastní nejen davy filmových nadšenců, ale také osobnosti české společenské scény. V letošním roce se do festivalu zapojila i značka Zalando, která mimo jiné uspořádala Zalando Brunch pro své ambasadory, influencery, stylisty a celebrity.

Na brunch dorazili například Jan „Kovy“ Kovář, Monika Bagárová nebo Anna Šulc. Všichni účastníci navíc měli volit oblečení od značek dostupných právě na platformě Zalando, takže je velmi snadné se jejich outfity inspirovat! V galerii najdete řadu fotek, z nichž můžete načerpat řadu nápadů, jak se v letních měsících obléknout nejen na brunch, a pak stačí vyrazit na online platformu Zalando, kde najdete vaše vysněné kousky.

Volkswagen T-Roc Cabriolet – krasavec, který zaujme na první pohled14. 11. 2022

Samotná platforma Zalando vznikla v roce 2008 v Berlíně a jejím úkolem je oblékat už 45 milionů zákazníků ve 23 zemích od hlavy k patě! Tato platforma módy a životního stylu nabízí kromě oděvů a obuvi i módní doplňky. V jejím portfoliu nechybí místní značky, ale ani nejznámější světoví návrháři. Cílem společnosti Zalando je stát se výchozím bodem pro oblast módy a udržitelnou platformou, která bude mít pozitivní dopad na planetu a její obyvatele.