Nové vydání LUI Living je tady a historicky poprvé jeho obálku zdobí duhová rodina. Soutěžte s novým vydáním o poukázky od Westwing

Zimní číslo magazínu LUI Living je venku a spolu s ním i 120 stran inspirace a zajímavého čtení. Již několik let můžete díky magazínu LUI Living nahlížet do domovů známých i méně známých zajímavých osobností a speciálně v tomto čísle nechybí třeba návštěva duhové rodiny Vladimíra Žitného a Michala Dvořáka, která zároveň zdobí cover nového čísla.

V magazínu najdete skladbu velmi zajímavých osobností, které jsou navíc každá z úplně jiného těsta. Za zmínku rozhodně stojí známý kadeřník a podnikatel Tomáš Arsov, za kterým jsme vyrazili do jeho bytu v pražské Štěpánské ulici. Svým stylem vás okouzlí také podnikatelé Pavel Dušek a Vojtěch Linka, které jsme navštívili v jejich moderním domě v Jablonci nad Nisou.

Jsme si jisti, že vás bude bavit i nádherné bydlení uznávaného malíře Jana Gemrota či krásný a stylově zařízený dům známé internetové dvojice Mamy Domishy a Erika Meldika. V rámci nového vydání LUI Living jsme však zavítali také na návštěvu za kadeřníkem a cukrářem Jendou Jirkou, krásně nás pohostil projektový manažer Michal Rodrigues Gondkovsky, ale i šéfredaktor LUI – Jakub Starý, který bydlí v nádherném bytě v srdci pražských Vinohrad.

Uvnitř aktuálního čísla najdete i zajímavý rozhovor s majitelkou showroomu prémiových postelí Luxury Sleeping, o udržitelnosti jsme si povídali s manažerem udržitelného bydlení ze společnosti SKANSKA – Miroslavem Koberou, a tipy na aktuální trendy v interiérovém designu můžete najít na řádcích, které jsme dávali dohromady s majitelkou Interier design školy Intermezzo.

Jelikož magazín LUI Living není pouze o bydlení, ale také o designu a stylu jako takovém, najdete uvnitř rozhovor s Renatou Červenák Nývltovou, která je ředitelkou společnosti ELTON hodinářská – výrobce legendárních hodinek Prim. Na několika stranách jsme pro vás připravili také přehled aktuálních automobilových novinek, který jsme příhodně nazvali „Living on Wheels“.

Dobrovolné sebepoškozování i divoké orgie: 10 zapomenutých náboženství a jejich děsivé rituály28. 12. 2021

Ještě nový LUI Living nemáte?

Pokud nový Living ve vaší knihovně stále chybí, můžete to ihned napravit tím, že se zastavíte na jednom ze stánků, kde je k dostání (více zde), případně jej můžete zakoupit v našem e-shopu (zde) a nechat si jej zaslat přímo do schránky. Objednávkou magazínu na našem e-shopu se navíc zapojíte do soutěže o poukázku v hodnotě 2 500 Kč na nákup krásných designových věcí od Westwing. Z objednávek, které dojdou do 15. ledna 2022, vybereme několik šťastlivců, kteří si budou moci své bydlení díky poukázce zútulnit. Hodně štěstí!

Zdroj: Jan Witek