Kytice doručená jako překvapení to řekne za vás – s Floreářem už nikdy nezapomenete na žádné narozeniny nebo výročí

Každému z nás se už jistě někdy stalo, že zapomněl na narozeniny, svátek nebo významné výročí někoho blízkého. Není se čemu divit. Věcí, na které člověk musí myslet, je dnes tolik! Existuje jednoduché řešení, jak se vyhnout opožděným gratulacím s omluvami. Floreář je chytrým spojením kalendáře s adresářem, takže nikdy na žádné významné datum nezapomene. Je to spolehlivý osobní květinový asistent.

Květinářství, které na významné dny pamatuje za vás

Internetové květinářství Florea.cz vyniká celou řadou předností. Například má největší online sortiment růží v Česku, takže ani objednávka kytice o sto růžích tu není žádný problém. Řezané květiny netráví čas někde v prodejně, ale do poslední chvíle jsou skladovány v temnotě chladících boxů. Jako přímý dovozce má Florea nejlepší ceny na trhu a kytici doručí na adresu proškolený kurýr, který si umí poradit i se slzami dojetí obdarovaných. Kytice může být opatřena vzkazem a služba je zcela diskrétní, takže tajný ctitel nikdy není vyzrazen.

Aby nikdo nemusel provinile nenaklikat objednávku na Florea.cz o půlnoci v den maminčiných narozenin, květinářství svým klientům nabízí unikátní službu – Floreář. Je to virtuální květinový asistent, který nejen včas připomene nadcházející výročí nebo narozeniny, ale také rovnou nabídne květiny k odeslání. Můžete ho využívat pro jubilea svých blízkých, ale výborně se hodí také pro pěstování vztahů s významnými obchodními partnery. 

Zvolíte jen kytici, vše ostatní Floreář udělá za vás

V obyčejném kalendáři si jen zakroužkujete významná data, pár dní dopředu vám vyskočí připomínka a vy sami musíte zařídit nákup a odeslání květin. Floreář na to jde mnohem chytřeji. Uložit si v něm totiž můžete všechny své blízké a všechny významné události, které vás s nimi pojí. Ke každému jménu samozřejmě takových událostí může být hned několik – narozeniny, svátek, výročí prvního polibku, nastěhování do společného bytu... Ke každému kontaktu navíc rovnou vyplníte adresu.

Když se významné datum blíží, Floreář vás pět dnů a znovu pak dva dny dopředu upozorní a nabídne doručení květin. Z vaší strany to chce sotva pár minut a několik kliknutí, aby v onen důležitý den adresátka nebo adresát obdržel kytici s milým, povzbuzujícím nebo třeba pořádně žhavým vzkazem.

Ke kytici vždy patří i osobní vzkaz

Květinoví kurýři Florea.cz jsou zvyklí na oči rozzářené překvapením i sladké slzy dojetí, protože nečekaná donáška nádherné kytice je něco, co má vždycky úspěch. Jako první se v pohledu adresáta pokaždé zračí otázka: Kdo mi ji asi posílá?

Právě osobní vzkaz je tím, co efekt květin ještě znásobí. Text může být umístěn na elegantní stuze – je vidět na první pohled a potěší, kdykoli oči zabloudí ke květinám. Pokud vzkaz není určen nikomu třetímu, necháte ho diskrétně vložit do obálky. Pokud vám chybí fantazie a nevíte, co do vzkazu napsat, na Florea.cz najdete spoustu inspirace v nabídce prověřených textů k narozeninám, svátkům a dalším typům příležitostí.  Jestliže kytici posíláte jako tajný ctitel nebo ctitelka, nemusíte se v žádném případě obávat vyzrazení. Identitu odesílatele se v takovém případě nikdo nedozví.

Nemůžete přijet? Pošlete místo sebe kytici

Květinářství Florea.cz rozváží kytice po celé České republice. Neexistuje kout, kam by květinoví kurýři nedojeli. Překvapení a zážitek díky jejich službám můžete dopřát i vašim blízkým, s nimiž se nemůžete osobně potkat. Pokud vám teď na přelomu roku pracovní povinnosti, nečekaná událost nebo třeba karanténa překazily cestu k těm, které máte rádi, nezoufejte. Díky Florea.cz máte šanci dát jim krásnou kyticí vědět, jak jsou pro vás důležití.

Při vyplňování online objednávky se nezapomeňte zaregistrovat do Floreáře a vyplnit všechna pro vás významná jména a s nimi spojená data. Od nového roku tak už nikdy nezapomenete na žádné výročí nebo narozeniny. U své rodiny a přátel se zapíšete jako ten, kdo vždycky myslí na všechny. 

Zdroj: Florea.cz