Chytré designové lampy překvapily internet: Vychladí víno i pustí hudbu! Co všechno svedou?

Cože? Bluetooth reproduktor, lampa a ochlazení vína v jednom?! Sci-fi? Ne. Nejste jediní, koho tato unikátní designová technologická novinka překvapila. A tak jsme si na originální svítidla v severském stylu posvítili víc!

Vychladit si vínečko, pustit si nějakou dobře zvolenou hudbu a za příjemně jemného osvětlení či pološera zahájit romantický večer, pohodový víkend nebo třeba oslavit svátky. To zní jako skvělý plán. Koho by ale napadlo strčit lahev do lampy? Odpovědí je Kooduu: Tuto firmu se severskými kořeny opravdu osvítila múza, když se rozhodla vyrobit takto originální kousek. A netrvalo dlouho a dostavily se reakce na internetu. Pozor, spoiler: Jsou nadšené!

„Chceme vyvrátit předsudky o konopí a naučit lidi pečovat o jejich zdraví,“ říká Tomáš Konieczny12. 4. 2022

Učitel tance a choreograf Tomáš Kuťák napsal: „Lampa, repráček a chladič vína v jednom? Whaaat?" podivil se faktu, že designové svítídlo může mít uvnitř sebe prostor pro led, a tedy funguje jako „ice kýbl". „Podle mě skvělá věc třeba na zahradní párty. Každopádně @kooduu_czech má i další vychytávky[...]A vše v populárním severském designu. No, pokud ještě sháníte dárky, možná se tenhle tip bude hodit.“

Zapojení této neokoukané věcičky je navíc neuvěřitelně snadné. Například Hynek Uher trefně zkonstatoval: „Už pár dní testuju tohodle bobeše a jsem z něho hrozně moc nadšenej! Jak to, že má LAMPA tak dobrej reprák? A navíc jsem ho zvládl zprovoznit dokonce i JÁ!“ Pokud tedy i vy váháte, zda pro vás není stejný úkol příliš náročný, není čeho se bát: Lampy jsou chytré a user friendly.

Jako dárek ať už blízkým nebo sami sobě tuto šikovnou vychytávku doporučuje i bloger a přítel Filipa Jankoviče, Karel Šlajchrt: „Těším se na jaro, až s ní doslova rozzáříme terasové párty,“ nechal se slyšet v reakci na lampu Synergy na svém Instagramu. A my mu věříme. Jestli něco dokáže ozvláštnit jakoukoli příležitost, pak je to rozhodně dobře zvolené osvětlení, příjemný hudební podkres a něco dobrého na zapití.

Romantický večer, ale třeba ani odpolední kreativa se jednoduše neobejde bez správné atmosféry. Svíčka je na takové příležitosti jasnou volbou řady lidí. Ohýnek a vůně jednoduše utváří jedinečný moment. Ale co taková svíčka, která nikdy úplně nevyhoří? Napadlo vás to? Svíčka Glow od Kooduu existuje v dobíjecí LED variantě. To nahrává nejen dojmům, ale i dlouhodobosti: Stačí si vybrat takovou, která se do interiéru barevně hodí, a užít si ji na maximum: Znovu a znovu!

„Toxický vztah vás může zničit. Moje sebevědomí hodně utrpělo,“ vzpomíná na svůj poslední vztah třicetiletý Honza18. 5. 2022

A nakonec ještě jeden tip: Jestli je něco opravdu děsivé, pak strašidla pod postelí. V pokojíčku malého Lukyho se však žádné zlo nemůže vyklubat ani z toho nejtemnějšího kouta. Podívejte se na Instagram 3chlapi_vchalupě, tedy na profil dvou tatínků, kteří vymysleli, jak co nejefektivněji nahradit lampičku do zásuvky. Zvolili stmívací LED osvětlení Lite-up, které zvládne nejen různé intenzity záření, ale navíc jej lze přenášet jako lucerničku. Nadpřirozeno tak možná přeci jen dostane svou šanci, ale už jen tu krásnou, pohádkovou.

Pořídit si ji můžete i vy, a to na přehledném e-shopu.

 

Zdroj: Kooduu/Spolupráce