Converse rozzáří zimu novými barvami, dávky barev se dočkaly i klasické modely se stoletou tradicí

Tenisky Converse zná dnes vzhledem k jejich více jak stoleté historii prakticky každý. Že se jedná o obuv skutečně nadčasovou, pak dokládá i fakt, že některé modely se od dob svého uvedení na trh prakticky nezměnily. Přesně to je případ i Chuck Taylor All Star, ovšem samozřejmě platí, že i lety ověřená tradice se pod taktovkou Converse dočkala patřičného (barevného) upgradu. Do výrazných barev se ale zahalily také moderní a odvážné Run Star Motion…

V zimním období člověk aby barvy doslova pohledal. Skvělou možností, jak jít „proti šedi“, jsou tak právě tenisky Converse, které v obou zmiňovaných případech, tedy jak Chuck Taylor All Star, tak i Run Star Motion, sází na výrazné vybarvení. V sychravé šedi tak přidají každému na náladě a dají svým nositelům/kám možnost k sebevyjádření. Díky novým technologiím a inovativním materiálům navíc posouvá obuv Converse pohodlí na maximální úroveň.

„Stojím za Ukrajinou, ale s obavami sleduji, jaké dopady bude mít válka i na obyčejné lidi v Rusku,“ říká Rus, který žije v Praze 25 let24. 3. 2022

Klasika jménem Chuck Taylor All Star CX se tentokrát představila v inovativních materiálech, ze kterých si zaslouží vyzdvihnout strečová látka a odlehčená CX pěna. Spolu s poloprůhlednou gumovou podrážkou a poutkem nad patou umožňují tyto „Conversky“ maximální flexibilitu a snadné obouvání a vyzouvání. Jednoduše se v nich budete cítit pohodlně celý den. Mají mnoho drobných detailů, díky kterým jsou neokoukatelné. V měsících, kdy se brzo stmívá, oceníte také jejich reflexní prvky. Spolu s neonovými barvami tvoří výrazný módní doplněk, který rozhodně nikdo nepřehlédne.

Nepřehlédnutelné jsou ale i výrazně zelené Run Star Motion, v nichž se zase odráží energie ulice a dynamický městský styl života. Odlehčená podrážka umožňuje užívat si masivní a výrazné tenisky s hravou lehkostí a rychlostí. Dalším technologickým prvkem je nylon, který tvoří zbytek boty, a prošívaný jazyk z ripstopu. Obuv této řady byla jednoduše navržena pro ty, kteří chtějí vystoupit z davu. 

Že je „na holky“, zjistila ve špatném vztahu s mužem. Rodina její současný styl života považuje za výstřelek a touhu po pozornosti4. 8. 2022

Pokud se tedy nebojíte barev a rádi poutáte pozornost okolí, jsou tenisky Converse z obou řad, Chuck Taylor All Star CX a Run Star Motion, doslova „must have“. Stylově se totiž vyřádíte a dáte světu najevo, že se barev rozhodně nebojíte. S designem jde však ruku v ruce kvalita zpracování, ostatně, komfort je i v případě těchto módních bot samozřejmostí. 

A ti, kteří by rádi dotáhli své outfity k ryzí dokonalosti, mohou zároveň vybírat z široké nabídky stylového oblečení a zimních doplňků Converse, a to od čepic přes plyšové kloboučky až po prošívané trendy bundy.

 

Zdroj: Converse/Spolupráce